KSW 54: Potwierdzono elektryzujące starcie w kategorii lekkiej!

2020-08-05 19:45 MC, Materiały prasowe
Maciej Kazieczko vs Marian Ziółkowski
Autor: KSW Maciej Kazieczko vs Marian Ziółkowski na KSW 54

Fani KSW powinni przygotować się na niezapomniane starcie w kategorii lekkiej. 29 sierpnia na gali KSW 54 autor jednego z najbardziej widowiskowych nokautów w historii organizacji Maciej Kazieczko (6-1, 3 KO) spotka się z okupującym od lat czołowe miejsca w rankingu dywizji do 155 funtów Marianem Ziółkowskim (21-7, 5 KO, 12 SUB). Miejsce odbywania się wydarzenia zostanie ogłoszone wkrótce.

Marian Ziółkowski na swojej drodze w KSW spotykał się wyłącznie z czołowymi zawodnikami kategorii lekkiej i piórkowej. Warszawianin w pierwszej walce dla KSW wskoczył w miejsce kontuzjowanego Marcina Wrzoska i stanął naprzeciw byłego mistrza Klebera Koike Erbsta. W kolejnym pojedynku nie było łatwiej, ponieważ "Golden Boy" skrzyżował rękawice z byłym pretendentem do pasa Grzegorzem Szulakowskim i zupełnie zdominował nieprzewidywalnego "Szuliego". Podobnie Ziółkowski zaprezentował się na KSW 48 w Lublinie, gdzie podjął niezwykle niebezpiecznego w stójce Gracjana Szadzińskiego i wypunktował go w jego płaszczyźnie. Zawodnik WCA Fight Team miał następnie zmierzyć się z Normanem Parkiem na gali KSW 50 w starciu o tymczasowy pas dywizji lekkiej, ale musiał wycofać się z pojedynku z powodu kontuzji.

Niepokonany od 8 lat Tomasz Sarara będzie nową gwiazdą MMA. Tłucze wszystkich [WIDEO]

Maciej Kazieczko jest zawodnikiem, którego śmiało można by nazwać wychowankiem organizacji KSW. Zielonogórzanin zadebiutował w okrągłej klatce w momencie, gdy miał na koncie zaledwie jedną zawodową walkę i stopniowo piął się coraz wyżej w drabince kategorii lekkiej. Po zwycięstwach z Mariuszem Mazurem i Tomaszem Matusewiczem 27-latka zatrzymał Gracjan Szadziński. Od tamtej pory zawodnik poznańskiego Ankos MMA wygrał trzy starcia z rzędu z Maciejem Kalicińskim, Bartłomiejem Koperą i Michaelem Dubois. To ostatnie starcie Kazieczko zakończył jednym z najbardziej widowiskowych nokautów w historii organizacji KSW.

Andrzej Kostyra ujawnia ZAROBKI w FAME MMA i KSW

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze