KSW 70 O KTÓREJ GODZINIE? KSW 70 Pudzianowski - Materla: godzina walki. KSW 70 dzisiaj 28.05.2022 DATA, GODZINA, O KTÓREJ?

2022-05-28 14:25
Mariusz Pudzianowski
Autor: Instagram/ pudzianofficial Mariusz Pudzianowski

KSW 70 O KTÓREJ GODZINIE? Gala KSW 70 KIEDY, GODZINA. KSW 70 dzisiaj 28.05.202 o której? DATA KSW 70. Przed nami znakomita gala organizacji KSW. Emocjonujących pojedynków nie brakuje! W walce wieczoru Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Michałem Materlą. Były mistrz KSW jest zdecydowanym faworytem. Mariusz Pudzianowski na pewno tanio skóry nie sprzeda. Gala KSW 70 KIEDY, GODZINA. KSW 70 O KTÓREJ GODZINIE? KSW 70 dzisiaj 28.05 o której?

KSW 70: Pudzianowski - Materla O KTÓREJ GODZINIE start? Gala KSW dzisiaj 28.05

Materla czy Pudzianowski? Pudzianowski czy Materla? Kto będzie górą w hitowym superfighcie podczas gali KSW 70? W łódzkiej Atlas Arenie dojdzie do hitowego pojedynku. Ciekawie zrobiło się już podczas ceremonii ważenia, gdy „Pudzian” został lekko pociągnięty w stronę Materli. Zbicie piątki nie miało być niczym złośliwym. - Po prostu przybiłem piątkę, tak jak mam to w zwyczaju. Kto mnie zna ten wie, że zawsze tak przybijam piątkę. Nie było w tym nic nadzwyczajnego, ani złośliwego - wyjaśnił przed KSW 70 Materla. W walce uprzejmości już na pewno nie będzie! O której godzinie początek gali KSW 70? Czytaj dalej i sprawdź!

NIE PRZEGAP! Materla "szarpnął" Pudzianowskiego przed KSW 70. Gwiazdor wyjaśnił niejasności, stanowczy komentarz

Eksperci nie mają wątpliwości, kto wygra ten pojedynek. Daniel Omielańczuk wskazał na Michała Materlę. Tak samo zrobił Łukasz "Juras" Jurkowski, który oceniał szanse Pudziana na 40%. - Pamiętajmy, że Michał będzie ważył pewnie w okolicy 100 kilogramów. On jest piekielnie silny. Jakby przełożyć to na walkę, to myślę, że Michał poradzi sobie zdecydowanie lepiej niż ja – mówi Jurkowski, który na KSW 61 przegrał z Pudzianowskim.

Przed wielką galą KSW 70 spytaliśmy czytelników „Super Expressu”, kto ich zdaniem wygra walkę Pudzianowski – Materla. I wyniki naprawdę zaskakują! Udział w naszej sondzie wzięło blisko 5 tys. czytelników. Ci nie mają wątpliwości, że triumfatorem będzie… najsilniejszy człowiek świata. Na Pudzianowskiego głos oddało 63,8 proc. osób. Kto ma rację? O tym przekonamy się już w sobotę.

KSW 70: O której godzinie start gali? Pudzianowski – Materla – o której walka wieczoru KSW 70?

Gala KSW 70 odbędzie się już w sobotę, 28 maja. Początek transmisji z gali zaplanowano na godzinę 19:00. Początek wydarzenia około 20:00. Transmisja na platformie streamingowej Viaplay.pl. W walce wieczoru Michał Materla zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim. Pojedynek Pudzianowski - Materla nie powinien rozpocząć się przed godziną 23:30.

Zobacz także: Materla "szarpnął" Pudzianowskiego przed KSW 70. Gwiazdor wyjaśnił niejasności, stanowczy komentarz

Sonda
Kto wygra walkę na KSW 70: Pudzianowski - Materla?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze