Kuba Wojewódzki doprowadził Lil Masti do łez! Wystarczył jeden gest i gwiazda HIGH League nie wytrzymała

2021-09-19 12:52
Kuba Wojewódzki doprowadził Lil Masti do łez
Autor: Instagram/ kuba_wojewodzki_official, lilmasti Kuba Wojewódzki doprowadził Lil Masti do łez

Aniela Bogusz, znana lepiej internautom jako "Lil Masti" miała okazję pojawić się w ostatnim odcinku programu Kuby Wojewódzkiego, gdzie zdradziła kilka ciekawych faktów ze swojego życia. Rozmowa "Króla TVN-u" z gwiazdą HIGH League do pewnego momentu niczym nie różniła się od pozostałych wywiadów Wojewódzkiego, jednak wtedy dziennikarz zdecydował się na jeden gest, który sprawił, że "Lil Masti" zalała się łzami.

Kuba Wojewódzki gościł na swojej kanapie już wiele gwiazd, w tym również sportowców, takich jak chociażby Mariusz Pudzianowski. Tym razem "Król TVN-u" zaprosił na swoją kanapę jedną z twarzy freak fightowej federacji HIGH League, "Lil Masti". Aniela Bogusz przy okazji wizyty u Kuby Wojewódzkiego miała okazję zdradzić kilka pikantnych szczegółów swojego życia prywatnego i "Lil Masti" powiedziała m.in. jak uprawia seks ze swoim ukochanym. Rozmowa Wojewódzkiego z gwiazdą HIGH League do pewnego momentu nie różniła się od innych wywiadów, które "Król TVN-u" przeprowadza w swoim programie, jednak wszystko zmieniło się, gdy Wojewódzki przeszedł do tematu ostatniej walki "Lil Masti", w której ta zmierzyła się z Ewa Brodnicką i pokonała byłą mistrzynię świata w boksie. Wystarczył bowiem jeden gest Kuby Wojewódzkiego, aby Aniela Bogusz zalała się łzami przed patrzącą na nią widownią. 

Wiadomo już jak po wielkiej metamorfozie wygląda Popek. Zobaczyliśmy go półnago i do teraz zbieramy szczęki z podłogi!

Wszystko za sprawą gestu dziennikarza. Wojewódzki uznał bowiem, że pokonanie zawodowej pięściarski przez influencerkę, która dopiero stawia swoje pierwsze kroki w oktagonie to wyczyn godny uwagi i postanowił wręczyć "Lil Masti" bukiet biało-czerwonych róż. Tyle wystarczyło, żeby Aniela Bogusz najpierw nie wiedziała co się dzieje, a później się wzruszyła. 

Mariusz Pudzianowski bez ogródek o porażce Polaków! Wymowny komentarz gwiazdy KSW

Poznajcie bliżej "Lil Masti", klikając w naszą galerię zdjęć poniżej!

Zwykle pewna siebie Aniela Bogusz, która podczas ostatniej gali HIGH League dała prawdziwe show, potrzebowała kilku sekund, aby zrozumieć co się właśnie stało. - Jezuuuuuu, ja nie wiem co się dzieje - wyznała zdezorientowana "Lil Masti" przyjmując kwiaty od Kuby Wojewódzkiego, który wyraźnie był zaskoczony reakcję jego gościa. - Jesteś delikatną kobietą, która pobiła drugą kobietę, my uwielbiamy na to patrzeć. Co ty się wzruszyłaś? - dopytywał "Król TVN-u". 

O włos od tragedii na GROMDA 6! Sędzia nie miał wyjścia, niebezpieczeństwo było zbyt duże

Sonda
Czy podoba Ci się Lil Masti?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze