Lil Masti ostro o Brodnickiej! "Zamiast powiedzieć, że dałam jej w pi***..."

2021-08-29 13:04
Aniela Lil Masti Bogusz i Ewa Brodnicka
Autor: fot. High League "Lil Masti" i Brodnicka zmierzą się 28 sierpnia na gali High League

Była mistrzyni świata w boksie Ewa Brodnicka (37 l.) została zdemolowana przez celebrytkę Anielę "Lil Masti" Bogusz (31 l.) na gali High League. Przed walką obie zapowiadały efektowne zwycięstwa, ale w oktagonie w trójmiejskiej Ergo Arenie byliśmy świadkami jednostronnego pojedynku.

Debiutująca w MMA Brodnicka nie była w stanie w stójce zaskoczyć rywalki, a w parterze nie miała nic do powiedzenia. W 3. rundzie "Lil Masti" po kolejnym sprowadzeniu zasypała Brodnicką lawiną ciosów i sędzia przerwał walkę.

- Nie chcę się tłumaczyć, ale trzy tygodnie przed walką doznałam poważnej kontuzji kolana. Muszę teraz wyleczyć uraz, wrócić na salę, potrenować więcej parteru i stoczyć rewanżowy bój z "Lil Masti". Na pewno nie była to jednorazowa przygoda z MMA - zapowiedziała Brodnicka.

Lil Masti zmiażdżyła Brodnicką. Freak-fighterka pokonała mistrzynię świata

"Lil Masti" była zaskoczona, że tak łatwo pokonała Brodnicką. - Po pierwszym obaleniu dostała tyle młotów na łeb, że psychicznie to ją bardzo osłabiło. Tak się zarzekała, że to ja będę szukać wymówek po porażce, a tymczasem sama to robi. Zamiast wziąć to na klatę i powiedzieć "dałaś mi w piz**, wpierdzieliłaś mi, szacun", to się tłumaczy - stwierdziła.

Wywołujący ogromne emocje pojedynek niskorosłych wojowników wygrał Maciej "Big Jack" Jarema (132 cm), który pokonał Jakuba "Carlitę" Olewińskiego (134 cm).

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze