Marcin Najman rozsiadł się na tronie. Padły słowa o WŁÓCZĘDZE [ZDJĘCIE]

2020-08-04 21:32 MC
Marcin Najman
Autor: instagram/marcin.najman Marcin Najman na tronie

Marcin Najman i Kasjusz "Don Kasjo" Życiński nie przepadają za sobą, co nie jest tajemnicą dla nikogo. Ostatnio doszło między nimi do awantury podczas konferencji przed galą FAME MMA 7 i najwyraźniej emocje jeszcze nie opadły. "El Testosteron" postanowił sprowokować "Don Kasjo", tym razem zamieszczając zdjęcie, na którym siedzi na tronie.

Między Marcinem Najmanem i Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim iskrzy od dłuższego czasu. Obaj często obrażają się w mediach społecznościowych i wywiadach. Doszło nawet do tego, że podczas niedzielnej konferencji przed galą FAME MMA 7 wywołali awanturę i nie obyło się bez interwencji ochroniarzy. To praktycznie przesądzone, że prędzej czy później zmierzą się w walce. Jak poinformował Najman, kontrakt jest już podpisany i walka planowana jest na galę FAME MMA 8.

FAME MMA 7: Stifler będzie miał TATUAŻ z Popkiem?! Jest jeden warunek

Zanim do tego dojdzie, Najman postanowił sprowokować "Don Kasjo". Życiński lubi nazywać się "królem" i nagrał nawet piosenkę o takim tytule. W nawiązaniu do tego "El Testosteron" zamieścił zdjęcie, gdzie pozuje, siedząc wygodnie na tronie. "Don Kasjo Król? To gdzie masz tron Włóczęgo!?" - napisał w opisie.

160 kontra 80 kilogramów! Włodarz FAME MMA wyzwał do walki Irańskiego Hulka

Najman i Życiński przygotowują się obecnie do występu na gali FAME MMA 7, która odbędzie się 5 września. "El Testosteron" zmierzy się z Dariuszem "Lwem" Kaźmierczukiem, natomiast "Don Kasjo" z Łukaszem Lupą.

FAME MMA 7 - zwiastun/trailer

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze