Krzysztof Stanowski, Marcin Najman

i

Autor: Twitter Krzysztofa Stanowskiego / YouTube Marcina Najmana, Archiwum prywatne Krzysztof Stanowski, Marcin Najman

Jasne stanowisko Najmana

Marcin Najman wystartuje w wyborach? Uderzył w Krzysztofa Stanowskiego i rozwiał wszelkie wątpliwości

2025-03-23 11:34

Marcin Najman szykuje się do kolejnego pojedynku na gali FAME MMA. Już 5 kwietnia w Częstochowie zmierzy się z dwójką braci Neffati. W podcaście FAME prowadzonym przez „Tedego” i „WuWunia” Najman opowiadał nie tylko o freak-fightach, ale też o sytuacji na świecie. Czy wejdzie do świata polityki i wystartuje w wyborach?

Marcin Najman wystartuje w wyborach? Rozwiał wątpliwości

Marcin Najman stoczy kolejną walkę w swoim rodzinnym mieście. Do tej pory „El Testosteron” nie przegrał żadnego pojedynku w Częstochowie. Pierwotnie na FAME 25 miał mierzyć się z Wojtkiem Golą, ale ostatecznie jego przeciwnikami będzie dwóch zawodników – Bracia Neffati. Przed galą Najman wziął udział w podcaście FAME, który prowadzą Jacek „Tede” Graniecki i Marcin „WuWunio” Sprusiński.

Najman został zapytany o to, czy rozważa wejście w politykę po zakończeniu swojej przygody ze sportami walki. „Cesarz” od razu odpowiedział, wbijając szpilkę Krzysztofowi Stanowskiemu.

- Myślałem kiedyś, żeby iść w politykę, ale już tak nie myślę. Mówiłem, że wystartuję, jak Stanowski to zrobi. Na koniec stwierdziłem, że nie będę robił sobie żartów z poważnych rzeczy. Czasy są takie, że nie ma śmiechu. Społeczeństwo pokazało Krzysiowi Stanowskiemu, bo nie może zebrać stu tysięcy podpisów – powiedział Najman.

Najman o polityce: To jest zbyt poważne!

„El Testosteron” od razu się zarzekł, że nie wystartuje i uważa, że wybory to zbyt poważna sprawa, by robić z tego treści w internecie.

To jest za poważne, żeby robić sobie z tego kontent. Z szacunku do naszej ojczyzny nie wystartuję – dodał.

Marcin Najman nagrywał teledysk w imieniny. Zobacz kulisy w galerii poniżej!

SuperSport
IGA ŚWIĄTEK JEST WŚCIEKŁA | SuperSport

Najnowsze