Marcin Najman został raperem

i

Autor: Instagram/ marcin.najman Marcin Najman został raperem

Marcin Najman został raperem! "El Testosteron" zrobił prawdziwą FURORĘ! Fani oniemieli, gdy usłyszeli co potrafi [WIDEO]

2021-06-04 10:28

Marcin Najman niejednokrotnie pokazywał już, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Po tym, jak "El Testosteron" zakończył swoją sportową karierę, częstochowski pięściarz szybko odnalazł się w nowej roli i wraz ze swoimi partnerami biznesowymi organizuje gale sztuk walki pod nazwą MMA-VIP. Teraz do listy swoich osiągnięć Marcin Najman może dopisać również zostanie raperem. "El Testosteron" podzielił się nagraniem, na którym tworzy piosenkę zapowiadającą galę MM-VIP 2, a internauci zbierali szczęki z podłogi, gdy usłyszeli co potrafi.

Marcin Najman przez lata swojej sportowej kariery dał się poznać wielu fanom i dziś ciężko wyobrazić sobie kogoś, kto nie wiedziałby kim jest "El Testosteron". Częstochowski pięściarz, a ponadto również jeden z pionierów MMA w Polsce po kolejnych starciach musiał jednak odwiesić rękawice na kołek i znaleźć sobie inne zajęcie w życiu. To nie było zbyt dużym problemem, bo Marcin Najman niejednokrotnie udowadniał już swoim fanom, że jest człowiekiem wielu talentów i chętnie podejmuje się nawet największych wyzwań. Obecnie "El Testosteron" zajmuje się organizacją gal sportów walki, a federacja MMA-VIP może pochwalić się coraz większymi nazwiskami w swoich szeregach. "El Testosteron" postanowił przygotować specjalną piosenkę promującą galę MMA-VIP 2 i w tym celu wcielił się w rapera. To, co zobaczyli fani Marcina Najmana przyszło ich najśmielsze oczekiwania. Okazuje się, że częstochowski pięściarz bez problemu poradziłby sobie w branży muzycznej, a jego umiejętności stoją na naprawdę wysokim poziomie. 

Marcin Najman Instagram

"El Testosteron" dobrze wie jakie możliwości mogą dać dobrze prowadzone profile w mediach społecznościowych i potrafi to wykorzystać. Jego konto na Instagramie śledzi obecnie ponad 105 tysięcy osób, a fanów wciąż przybywa. Przede wszystkim dlatego, Marcin Najman chętnie dzieli się tam kolejnymi faktami ze swojego życia oraz przemyśleniami na konkretne tematy. To m.in, właśnie tam internautom przyszło zobaczyć jak rapuje Marcin Najman. Wielu fanów "El Testosterona" było w szoku słysząc, co za mikrofonem wyprawia Marcin Najman. Nie brakowało również komentarzy mówiących o tym, że w rapie jest lepszy od jednego ze swoim zawodników, Andrzeja "Żuroma" Żuromskiego. 

Najman z Murańskim stoczą DWIE WALKI? FEN wysuwa propozycję, co na to „El Testosteron”?

Diablo o Szpilce: Zrobimy to, jeśli ma jaja | Andrzej Kostyra
Sonda
Jacek Murański - Marcin Najman: kto wygrałby walkę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze