Mariusz Pudzianowski idzie do domu na browara o SIÓDMEJ RANO! Taka przyjemna niedziela

2020-09-27 9:27 MSo
Mariusz Pudzianowski
Autor: Facebook/pudzianowski.official Mariusz Pudzianowski

To była niezwykła noc dla wszystkich fanów polskiego sportu! Jan Błachowicz w znakomitym stylu rozprawił się z Dominickiem Reyesem i został nowym mistrzem UFC. Nie wszyscy mieli okazję spędzić ten czas z piwem w ręku, zachwycając się ringową wojną. Mariusz Pudzianowski, gwiazdor KSW, był gościem Polsatu, gdzie był jednym z ekspertów w studiu podczas gali. Czas na "browara" był dopiero o siódmej rano!

Mariusz Pudzianowski to osoba uwielbiana przez polskich kibiców. I trudno się dziwić! Wielu Polaków może utożsamiać się z naszym słynnym "Pudzianem". Były strongman, a obecnie gwiazdor KSW, nie mówi skomplikowanym językiem, nie unosi się i nie wywyższa. No i wypić "jak poczciwy Polak" czasem lubi, czego nigdy nie ukrywał.

Pudzianowski wyznał, że próbował narkotyku. Szczere słowa o używkach [WIDEO]

Za "Pudzianem" ciężka noc! Jak wielu Polaków oglądał w nocy walkę Jana Błachowicza z Dominickiem Reyesem o pas mistrza świata UFC. W roli eksperta gościł w specjalnym studiu Polsatu. Czasu na relaks i piwko, niestety, nie było. "Cieszyński Książę" szybko rozprawił się z rywalem, dzięki czemu Pudzianowski mógł szybciej udać się do domu.

- Niedziela jest przyjemna. A teraz do domu na browara! - mówił z uśmiechem na ustach Pudzianowski. Ten zapewne oczywiście żartował. "Pudzian" to znany kawalarz, który lubi także pożartować w swoich mediach społecznościowych. Często wrzuca różne memy i przeróbki na swój temat.

Pudzianowski porównuje się z Janem Pawłem II. Ogłosił się lepszym od papieża!

Wiadomo jednak, że Pudzianowski to człowiek z klasą i dżentelmen, a dżentelmeni przed dwunastą nie piją! A nawet jeśli zdecydował się na skromne piwko, to pozostaje życzyć, by to wyszło mu na zdrowie!

Amadeusz Ferrari był szantażowany przez Don Kasjo! [Arena Koloseum]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze