Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express Mariusz Pudzianowski

ważna przestroga

Mariusz Pudzianowski nie mógł siedzieć cicho! Ważna przestroga popłynęła z ust gwiazdora KSW. Krótki komunikat

2023-11-20 13:45

Dla wielu kibiców sportów walki Mariusz Pudzianowski jest wzorem do naśladowania, nie tylko ze względu na swoją pracowitość, ale również podejście do życia. Gwiazdor federacji KSW wielokrotnie dzieli się ze swoimi fanami radami i nie inaczej było tym razem. Pudzianowski zdecydował się na ważną przestrogę, która może zmienić życie wielu osób.

Mariusz Pudzianowski bez dwóch zdań zalicza się do grona najbardziej aktywnych gwiazd w mediach społecznościowych, a na jego profilach m.in. na Instagramie co rusz pojawiają się kolejne posty oraz relacje. Gwiazdor federacji KSW przede wszystkim pokazuje swoim fanom to, co dzieje się u niego w ciągu dnia, jak również zachęca ich do podjęcia wszelakich działań i motywuje. Nie brakuje również postów, w których "Pudzian" dzieli się z internautami radami życiowymi, tak jak ostatnio. 

Przestroga Mariusza Pudzianowskiego. Zwrócił się do fanów ze specjalną wiadomością

W wielu wywiadach oraz relacjach w mediach społecznościowych Mariusz Pudzianowski jasno dawał do zrozumienia, że nie tylko żyje według jasno określonych zasad, których przestrzega, ale również dba o swój komfort psychiczny i to, jacy ludzie go otaczają. O tym ostatnim "Pudzian" postanowił przypomnieć kierując do swoich fanów bardzo ważne słowa, które mogą zmienić ich życie. 

Mariusz Pudzianowski nie mógł siedzieć cicho! Ważna przestroga popłynęła z ust gwiazdora KSW. Krótki komunikat

- Trzymaj się z daleka od ludzi, którzy nie widzą nic złego w swoich działaniach, ale dostrzegają każde zło w Tobie - napisał krótko na Instagramie gwiazdor federacji KSW przypominając swoim fanom, że nie każdy kto pojawia się w ich życiu chce dla nich dobrze i należy selekcjonować jednostki, z którymi mamy kontakt. 

Przestroga Mariusza Pudzianowskiego

i

Autor: Instagram/ pudzianofficial screen Przestroga Mariusza Pudzianowskiego
Nasi Partnerzy polecają