Mariusz Pudzianowski o piciu alkoholu do odcięcia. Nie może już przyjąć świata na trzeźwo

2022-01-28 11:02
Mariusz Pudzianowski
Autor: SE Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski to postać nieszablonowa, która chętnie odpowiada fanom na przeróżne pytania w mediach społecznościowych. Kibice bardzo często ciekawi są prywatnych spraw "Pudziana". Tym razem zawodnik KSW i były mistrz świata strongmanów został zapytany o... picie alkoholu do odcięcia. Jego odpowiedź jest bardzo smutna. Wskazuje bowiem na trudy życia w obecnym świecie.

Mariusz Pudzianowski po raz kolejny postanowił odkryć tajemnice prywatnego życia i swoich przyzwyczajeń przed fanami. Na Facebooku, prowadzący firmę transportową "Pudzian", postanowił podzielić się filmikiem, pod którym znowu pojawiło się mnóstwo pytań od obserwujących konto byłego mistrza świata strongmanów. Tym razem jedna z największych gwiazd federacji mieszanych sztuk walki KSW postanowiła odpowiedzieć na kwestie alkoholowe. Jeden z kibiców był bardzo ciekawy na temat sposobu picia Pudzianowskiego. Czy Mariusz Pudzianowski pije do odcięcia? Zobaczcie jego odpowiedź, która wszystko wyjaśnia.

Tak wyglądało życie Artura Szpilki w więzieniu. Wielkie męki ze 100-kilogramowym mężczyzną

Mariusz Pudzianowski o piciu alkoholu

To nie pierwszy raz, gdy Mariusz Pudzianowski wypowiedział się publicznie o alkoholu. Już w przeszłości "Pudzian" mówił, że zdarza mu się wieczorem wypić piwo. Wygląda na to, że nic w tej materii się nie zmieniło i wciąż nie próbuje mocniejszych trunków. "Pijesz też czasem? Z kumplami? Tak bum bum do odcięcia?" - zapytał kibic. "Czasem trzeba, ale nie do odcięcia" - odpowiedział Pudzianowski, dodając dalej smutną prawdę o życiu.

Dramat Jana Błachowicza! Nadzieje legły w gruzach, fatalne informacje o kolejnej walce w UFC

Mariusz Pudzianowski o alkoholu
Autor: Facebook Mariusz Pudzianowski o alkoholu

Pudzianowski o świecie bez alkoholu

Wygląda na to, że Mariusz Pudzianowski nie do końca jest zadowolony z rzeczywistości, która go otacza. Sam przyznał bowiem, że na trzeźwo trudno jest dziś żyć. "Nie lubię ogólnie wysokoprocentowych, ale czasami trzeba, bo świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia obecnie" - napisał na portalu społecznościowym "Pudzian", a jego komentarz zgromadził kilka tysięcy polubień, co udowadnia, że z jego opinią zgadza się wielu rodaków.

Sonda
Czy da się żyć w Polsce bez alkoholu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze