Mariusz Pudzianowski chwycił MODLITEWNIK i bije POKŁONY! Ogromne męki! [WIDEO]

2021-01-28 0:16 CH
Mariusz Pudzianowski
Autor: Marek Zieliński Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski powtarza niczym buddyjską mantrę, że samo nic się nie zrobi, a jego niespożyta energia i konsekwencja w dążeniu do wyznaczonych celów mogą być przykładem dla każdego. "Pudzian" znów zaskoczył swoich fanów materiałem wideo, na którym zmusza swoje ciało do dużego wysiłku. "Pudzian to maszyna, nie spoczywa na laurach mimo, że już tyle osiągnął" - skomentował ten pokaz jeden z fanów. "Mógłbym to oglądać cały dzień" - dodał inny kibic byłego strongmana. Pudzianowski na nagranym wideo bije pokłony, wykorzystując modlitewnik. O co chodzi? Nie ma to nic wspólnego z religią. Czym tak zachwycił swoich licznych fanów Pudzianowski?

Mariusz Pudzianowski i modlitewnik? Popularny siłacz nigdy nie ukrywał, że nie jest za bardzo religijny. - Jestem osobą wierzącą, niepraktykującą. A kościół mam na górce - żartował w rozmowie z "Super Expressem" Pudzianowski, który w innym wywiadzie przyznał, że nie podoba mu się zachowanie niektórych duchownych. - Nie cenię księży. Znam takich, którzy w jednym mieście odprawiają msze, spowiadają ludzi, a w sąsiednim mają żony i dzieci. To nie jest w porządku - powiedział Pudzianowski, który kilka lat temu... przywdział sutannę i wcielił się w rolę księdza w jednym z telewizyjnych seriali. - Traktowałem to jako zabawę. I bawiłem się świetnie - mówił wtedy Mariusz, który zagrał księdza próbującego nawrócić różnych złodziejaszków i innych grzeszników. - Moja postać to duchowny, ale też twardziel, który nie boi się postawić bandziorom. Jest wesoło - wyjaśniał wtedy Pudzianowski.

Mariusz Pudzianowski został POGRYZIONY przez PSA! "Spotkały się dwie bestie" [ZDJĘCIA]

Mariusz Pudzianowski religijny nie jest, ale często łapie za... modlitewnik. Nie chodzi jednak o książkę z modlitwami ale o urządzenie do ćwiczeń. "Pudzian", który ciężko trenuje przed powrotem do oktagonu KSW, pokazał swoim fanom, jakie ćwiczenia wykonuje na mięśnie grzbietu. - Cztery pięć serii po piętnaście skłonów na tak zwanym modlitewniku. Zaraz wam pokaże na modlitewniku o co dokładnie chodzi - powiedział Pudzianowski, po czym zaprezentował, jak wykonuje intensywne ćwiczenia. - Zrobić swoje i można odpocząć. Nie trzeba się spieszyć gonić-zasuwać tylko pomału rzetelnie i systematycznie powtarzać codziennie - dodał "Pudzian".

Najnowsze