Marta Linkiewicz pokazała, z kim spędziła noc. Lizał ją i drapał, wszystko się nagrało

2022-01-10 15:53
Marta Linkiewicz
Autor: Instagram/linkimaster Marta Linkiewicz

Marta Linkiewicz postanowiła pochwalić się dość ciekawym nagraniem na swoich mediach społecznościowych. Gwiazda federacji Fame MMA nagrała na swoim Instagramie, z kim spędziła noc. Okazało się, że towarzysz jej snu polizał ją i podrapał. Każdy, kto to zobaczy, nie będzie mógł uwierzyć w aż tak duże czułości!

Marta Linkiewicz postanowiła zaskoczyć swoich fanów nagraniem na mediach społecznościowych. Uwielbiana przez publiczność gwiazda Fame MMA postanowiła pokazać, z kim spędziła ostatnią noc. Okazuje się, że celebrytka znalazła prawdziwą miłość i mimo lizania i drapania, nie może żałować kogoś, kto obdarzył ją prawdziwe wielkim uczuciem.

Anita Włodarczyk wyznała, co myśli o Robercie Lewandowskim. Kulisy spotkania mistrzów

Marta Linkiewicz zaskakuje na mediach społecznościowych. Znalazła prawdziwą miłość

Marta Linkiewicz jest postacią, której nie trzeba przedstawiać fanom MMA. Celebrytka już nie raz pokazywała swoje odważne i kontrowersyjne zdjęcia, które pokazywały zupełnie inne oblicze gwiazdy federacji Freak-Fight. Ostatnimi czasy, Linkiewicz przyznała, że znalazła wielkie uczucie u pieska, którego adoptowała. Zwierzak jest częstym gościem zdjęć celebrytki i jak się okazało, spędza ją noce. Na swoim ostatnim nagraniu na mediach społecznościowych, celebrytka pokazała, jak bardzo kocha ją zwierzak i jak bardzo lubi dokazywać w jej ramionach. Trzeba przyznać, że można być zaskoczonym widząc takie zdjęcia na profilu społecznościowym Linkimaster.

Kamil Stoch odpoczywał w przepięknym domu. Ośnieżony wygląda niczym pałac z bajki. Mieszka jak książę

Aby zobaczyć wyjątkowo gorące zdjęcia Marty Linkiewicz, przejdź do galerii poniżej.

Linkiewicz pokazuje swojego pieska. Skończyła z odważnymi zdjęciami?

Trzeba przyznać, że od kiedy Marta Linkiewicz zaadoptowała pieska, jej zdjęcia przestały być odważne, a skupiły się głównie na zwierzaku. Czy możliwe, że celebrytka znalazła w piesku tak duże uczucie, że postanowiła uspokoić się z szokowaniem na mediach społecznościowych? Czas pokaże, jak na razie gwiazda Fame MMA zdaje się tworzyć naprawdę udany duet z pieskiem, który nie szczędzi jej wielkich uczuć.

Marta Linkiewicz
Autor: instagram.com/linkimaster
Sonda
Czy podoba Ci się Marta Linkiewicz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze