Marta Linkiewicz u Kuby Wojewódzkiego

i

Autor: fot. TVN/Wojciech Kurczewski

Marta Linkiewicz w staniku wymachuje potężnym sprzętem. Co za bydle, musi to robić we wtorki

2022-06-07 13:32

Marta Linkiewicz postanowiła pokazać na swoich mediach społecznościowych, czym właściwie zajmuje się we wtorkowe popołudnie. Okazuje się, że gwiazda federacji Fame MMA w staniku wymachuje potężnym sprzętem, który pomaga jej w utrzymaniu formy. Aż dziw bierze, że Linkiewicz ma siłę na taką gimnastykę!

Marta Linkiewicz znowu zaskakuje! Kontrowersyjna celebrytka, która przed laty zasłynęła opowieściami o seksie grupowym z grupą muzyczną Rae Sremmurd postanowiła pokazać, jak spędza wtorkowe popołudnia. Okazuje się, że przebiegają one na podnoszeniu potężnych sprzętów, dzięki którym gwiazda utrzymuje swoją wspaniałą formę. Tego o niej nie wiedzieliście.

Iga Świątek ma specjalną misję. Powiedziała o dzieciach, ma nadzieję, że to zrobią

Marta Linkiewicz uwielbia zaskakiwać. Jej zdjęcia to prawdziwe hity internetu

Mimo że Marta Linkiewicz przekonuje w mediach, że przeszła wielką przemianę jako osoba, to na jej mediach społecznościowych nadal możemy znaleźć bardzo mocne, półnagie zdjęcie, czy też kontrowersyjne przykłady zachowań. Celebrytka, która od lat cieszy się wielkim uznaniem fanów federacji Fame MMA znana jest ze swojego nietuzinkowego trybu życia, który budzi wielkie emocje. Tym razem, Marta Linkiewicz postanowiła pokazać, jak spędza wtorkowe popołudnia. Będziecie zaskoczeni, jej zdjęcie w staniku mówi wszystko. To właśnie dźwiganie potężnego sprzętu przekłada się na jej dobrą formę.

Złe wiadomości dla Macieja Sulęckiego. Polak nie zawalczy w hitowej walce, głos zabrał nawet Artur Szpilka

Aby zobaczyć najgorętsze zdjęcia Marty Linkiewicz, przejdź do galerii poniżej.

Marta Linkiewicz z potężnym sprzętem w rękach. Nie ma innej opcji

Okazuje się, że wtorki są dla Marty Linkiewicz dniem ćwiczeń ze sztangą. Patrząc na drobną sylwetkę celebrytki, można wpaść w podziw, że jest ona w stanie unieść aż tak duży ciężar. Ponętne zdjęcie w staniku, prezentujące sportową sylwetkę sportsmenki mówi wszystko. 

- Wtorki są od dźwigania - podpisała swoje zdjęcie na Instagramie Marta Linkiewicz.

Marta Linkiewicz

i

Autor: instagram.com/linkimaster
Sonda
Czy podoba Ci się Marta Linkiewicz?
Marta Linkiewicz przed FAME MMA 10
Najnowsze

Materiał sponsorowany