Mateusz Borek, Joanna Jędrzejczyk

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Mateusz Borek, Joanna Jędrzejczyk

Mateusz Borek ujawnił. co Joanna Jędrzejczyk powiedziała mu po porażce z Zhang! Niewiarygodne, co spotkało ją w oktagonie

2022-06-20 17:17

Powrót Joanny Jędrzejczyk do federacji UFC nie poszedł po jej myśli o była mistrzyni amerykańskiej federacji w wadze słomkowej po raz kolejny musiała uznać wyższość Weili Zhang. Po porażce na gali UFC 275, z Joanną Jędrzejczyk miał okazję rozmawiać m.in. Mateusz Borek, który podczas ostatniego programu "Hejt Park" ujawnił, co powiedziała mu "JJ".

Kiedy gruchnęła wieść, że Joanna Jędrzejczyk po ponad dwóch latach znów pojawi się w klatce UFC, fani polskiej zawodniczki nie mogli doczekać się tej chwili. Tym bardziej, że "JJ" miała szansę zrewanżować się Weili Zhang, z którą przegrała starcie o pas mistrzowski wagi słomkowej. Niestety i tym razem Chinka okazała się zbyt mocną rywalką, a po starciu Jędrzejczyk ogłosiła dodatkowo, że to koniec jej sportowej kariery. Po ostatniej walce zawodniczka miała okazję rozmawiać z wieloma osobami, w tym z Mateuszem Borkiem, który ujawnił, co usłyszał od "JJ".

Marcin Najman bez ogródek o Arturze Szpilce! „El Testosteron” powiedział, co naprawdę o nim myśli, już tego nie ukrywa

Mateusz Borek rozmawiał z Joanną Jędrzejczyk po porażce z Zhang. Dziennikarz ujawnił, co usłyszał od byłej mistrzyni UFC

Borek gościł w ostatnim programie "Hejt Park" w "Kanale Sportowym" Jana Błachowicza i jak nietrudno było się domyślić, poruszony został również temat Joanny Jędrzejczyk i jej walki z Weili Zhang. Dziennikarz postanowił powiedzieć na wizji, co usłyszał od byłej mistrzyni UFC, która opowiedziała mu, z czym tak naprawdę musiała zmagać się w oktagonie podczas ostatniej gali UFC 275.

Tajemnicza kuracja Szpilki przed debiutem w KSW! Trwała aż sześć tygodni, znamy szczegóły

Marcin Różalski do bólu szczery przed KSW 71: Płacę haracz za dawne grzechy | Andrzej Kostyra

Mateusz Borek ujawnił, co Joanna Jędrzejczyk powiedziała mu po ostatniej porażce

Fani sportów walki, którzy śledzą to, co dzieje się w federacji UFC doskonale mogli zdawać sobie sprawę z tego, jak niebezpieczną przeciwniczką jest Weili Zhang, jednak mało kto wiedział o tym, ile ważą jej ciosy. - Miałem okazję zamienić z nią kilka słów po walce, to powiedziała „Człowieku, ona bije jak cegłówką w każdym uderzeniu. Takie ma ciężkie ręce, takie ma ciosy, że dostajesz i przed oczami ciemno” - wyznał Mateusz Borek w rozmowie z Janem Błachowiczem na antenie "Kanału Sportowego" ujawniając, co powiedziała mu po walce Joanna Jędrzejczyk. 

Artur Szpilka miał walczyć z Mariuszem Pudzianowskim! Szef KSW wszystko ujawnił

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Najnowsze