Mężczyźni OSZALELI na punkcie tej mistrzyni. Wystarczyło, że założyła TO na plażę [ZDJĘCIA]

2019-11-07 13:19 JWa
Kelly Kelly w bikini
Autor: East News Kelly Kelly w bikini

Ta 32-letnia piękność jest znana wielu kibicom na świecie. Nic dziwnego, w końcu przez lata była jedną z największych kobiecych gwiazd największej federacji wrestingowej - WWE. Teraz Kelly Kelly, a właściwie Barbie Blank, błyszczy przede wszystkim na Instagramie. Ostatnio pojawił się post, na którym chwali się wspaniałym ciałem w atrakcyjnym bikini. Kibice oniemieli z zachwytu, czemu dali wyraz w komentarzach!

Kelly Kelly przez lata była jedną z największych gwiazd WWE. Wrestlerski ring był dla niej jak woda dla ryby i wydawało się, że nie będzie umiała bez niego żyć. Po sześciu latach w największej federacji postanowiła jednak zakończyć karierę i kibice nie mogli tego przeboleć. Na szczęście ich idolka nie zaniedbała dobrych relacji i regularnie raczy obserwujących odważnymi zdjęciami gorącego ciała na Instagramie. Kelly Kelly, która właściwie nazywa się Barbie Blank, bardzo często dzieli się fotkami w bikini. Te zawsze są bardzo modne. Raz dwuczęściowy czarny kostium, a innym razem kremowy plażowy strój doskonale leżący na wyrzeźbionym ciele. Efekt zawsze jest ten sam - zachwyt wiernych fanów!

Na najnowszych zdjęciach 32-latka ubrana jest z kolei w uwydatniające kształty białe bikini. Po raz kolejny jej zdjęcie stało się hitem, a liczba jej obserwujących wzrosła znów o kilka tysięcy. Obecnie konto Kelly Kelly na Instagramie śledzi przeszło 1,1 miliona osób!

Przy fotce znalazło się oczywiście mnóstwo pochlebnych komentarzy. "Nie mam żony, ale jeśli ty chciałabyś nią być, to jestem bardzo chętny" - napisał jeden z obserwujących. "Mega gorące zdjęcie" - dodał kolejny. "Największa piękność" - czytamy w następnym komentarzu.