Piekielnie bogaty 69-latek PODERWAŁ 20-latkę! Wielki skandalista był szefem zespołu Kubicy [ZDJĘCIA]

2019-11-07 12:48 MD
Benedetta Bosi i Flavio Briatore
Autor: Twitter / EastNews Benedetta Bosi i Flavio Briatore

Flavio Briatore to 69-letni obecnie bardzo bogaty włoski przedsiębiorca, który w świecie sportu dał się poznać z dyrektorowania zespołom Formuły 1 czy bycia współwłaścicielem znanego angielskiego klubu - Queens Park Rangers. Obecnie mężczyzna zasłynął na sferze prywatnej. Znalazł się na celowniku mediów po tym, jak związał się z 20-letnią studentką prawa, Benedettą Bosi.

Włoch rozpoczął działalność w Formule 1 już w 1988 roku. Szefował wówczas teamowi Benetton Formula. W jego ekipie jeździł m.in. Michael Schumacher, który w latach 1994 i 1995 zdobył w jej barwach tytuł mistrza świata. Dodatkowo Benetton w 1995 roku zwyciężył w klasyfikacji konstruktorów. Z czasem włoski przedsiębiorca związał się z Renault i to własnie w szeregach tego zespołu rozpętał aferę, o której było bardzo głośno.

16 września 2009 roku opuścił szeregi teamu po tym, jak zarzucono mu stosowanie nielegalnych praktyk podczas Grand Prix Singapuru w sezonie 2008. Chodziło o "rozkaz" celowego spowodowania wypadku celem uprzywilejowania jednego z zawodników Renault. Chwilę później w stajni Francuzów zaczął jeździć Robert Kubica, natomiast Briatore został ukarany dożywotnią dyskwalifikacją i zakazem jakiejkolwiek działalności w Formule 1.

Ostatecznie w 2010 roku uznano jego odwołanie i przyznano także 15 tysięcy euro odszkodowania.

To jednak przeszłość, a obecnie Briatore korzysta z życia u boku pięknej studentki prawa. Dziewczyna narażona jest na agresywne komentarze w Internecie, ale nic sobie z tego nie robi mówiąc: "Inteligencja się nie starzeje!". Zakochani relaksują się na egzotycznych wakacjach i - jak donoszą włoskie media - ostatnio wypoczywali w Kenii.