Michał Kita zapowiada deklasację

i

Autor: SE Michał Kita zapowiada deklasację

Michał Kita ostro przed KSW 65! Zapowiada deklasację w walce z Samociukiem [TYLKO U NAS] | Andrzej Kostyra

2021-12-17 18:01

Wielu fanów sportów walki zaciera na ręce na myśl o zbliżającej się gali KSW 65 i starciu Mameda Khalidova z Roberto Soldićem, jednak zanim do niego dojdzie, w oktagonie pojawi się wielu sportowców, których starcia również zapowiadają się niezwykle emocjonująco. Jednym z nich jest pojedynek Michała Kity z Markiem Samociukiem. Tym bardziej, że "Masakra" zapowiada deklasację.

Walka wieczoru gali KSW 65, w której zmierzą się mistrzowie wagi średniej i półśredniej. Mamed Khalidov i Roberto Soldić od dawna elektryzuje fanów sportów walki, którzy nie mogą doczekać się jednego z najbardziej wyczekiwanych starć ostatnich miesięcy. Zanim jednak Polak i Chorwat spotkają się w oktagonie, włodarze KSW przygotowali kilka naprawdę mocnych zestawień, które również mogą dostarczyć fanom wielu emocji. Jedynym z nich jest pojedynek Michała Kity z Markiem Samociukiem. "Masakra" dodatkowo podgrzał atmosferę w swojej ostatniej rozmowie z Andrzejem Kostyrą, zapowiadając prawdziwą deklasację w oktagonie. 

Krzysztof Radzikowski pokazał zdjęcie z synem i się zaczęło! Takiej wiadomości nie mógł się spodziewać

Okazuje się bowiem, że Michał Kita nie ma zamiaru zostawić rozstrzygnięcia sędziom i postara się jak najszybciej zakończyć starcie z Markiem Samociukiem podczas gali KSW 65. - Powiem po prostu tak, że nie będzie decyzji sędziowskiej - odparł ze stoickim spokojem "Masakra" pytany przez Andrzeja Kostyrę, czy jego starcie z Samociukiem skradnie show. - Ja po prostu chcę wygrać tę walkę i nie ma znaczenia przeciwnik. Nie podchodzę do tego ani osobiście i może to źle zabrzmi - bezosobowo, ale ja chcę stoczyć walkę i chcę ją wygrać. A zrobię wszystko, żeby ją wygrać i to jeszcze przed czasem - skwitował "Masakra" przed starciem na KSW 65. Zobaczcie całą rozmowę z Michałem Kitą w naszym materiale wideo!

Mamed Chalidow i Roberto Soldić zarobią za walkę miliony! Potężna kwota, aż nie mieści się w głowie

Michał Kita ostro przed KSW 65! Szumna zapowiedź przed walką z Samociukiem | Andrzej Kostyra
Sonda
Kto wygra starcie Kita - Samociuk na KSW 65?
Najnowsze