High League 4: Karwat - Słodkiewicz

i

Autor: HIGH League / Materiały prasowe High League 4: Karwat - Słodkiewicz

Ostra reakcja

Mocne słowa Arka Pawłowskiego na ważeniu przed High League. Ostra wypowiedź o "atencjuszach"

2022-12-09 20:34

W Łodzi odbędzie się kolejna gala organizacji High League. "Wysoka Liga" borykała się ostatnio z różnymi problemami związanymi z zadymami na konferencji. Arkadiusz Pawłowski ostro odniósł się do całej sprawy podczas piątkowego media treningu i ceremonii wrażenia. W mocnych słowach odniósł się do tzw. "atencjuszy".

Podczas drugiej konferencji przed galą High League 5 działo się naprawdę dużo. Niestety, nie tylko dobrego. Kilkukrotnie doszło niemałych afer. Zaatakowany został chociażby Mateusz Murański, który w sobotę w Łodzi zmierzy się z Pawłem "Scarfacem" Bombą. Do zadymy doszło także za kulisami. Na ważeniu przed galą High League 5 z ważnym oświadczeniem wyszedł Arkadiusz Pawłowski, który prowadził ceremonię.

Gwiazdor High League porównuje zarobki w KSW i freak-fightach. Brutalna ocena

High League 5: Mocne słowa Arka Pawłowskiego!

Prowadzący mocno odniósł się ostatnich sytuacji i przyznał wprost, że w organizacji High League "nie ma miejsca dla atencjuszów". Zagrożono również banem na wstęp na wydarzenia w przypadku wtargnięcia na scene. O kogo chodziło? Niewykluczone, że miał na myśli właśnie postaci, które wprowadzały zamieszanie na konferencji. Do nietypowych sytuacji kilkukrotnie dochodziło.

Medalista olimpijski znalazł się w centrum zadym na konferencji High League. Damian Janikowski wyznał, co naprawdę myśli o freakach

Kiedy jest gala High League 5?

Gala High League 5 w sobotę, 10 grudnia, w Łodzi. Transmisja na HighLive.tv! Na relację na żywo z gali High League 5 zaprasza Sport.se.pl.

Damian Janikowski porównał KSW i High League. Medalista olimpijski szczerze o freakach
Najnowsze