Murański po dyskwalifikacji na High League 5 starł się z kibicami

i

Autor: YouTube / ZRZUT EKRANU Murański po dyskwalifikacji na High League 5 starł się z kibicami

Zobacz wideo

Murański po dyskwalifikacji na High League 5 starł się z kibicami. Pokazywał kibicom środkowy palec! Zobacz wideo

2022-12-11 12:09

Mateusz Murański przegrał z Pawłem "Scarfacem" Bombą na High League 5. Został zdyskwalifikowany po tym, jak kilkukrotnie łamał przepisy gry. Po walce pokazywał środkowe palce do kibiców. Scarface świetnie się bawił i tańczył, celebrując wygraną. Zakulisowe wideo pojawiło się na kanale „KOLOSEUM” na YouTube.

Po wczorajsze gali High League 5 emocji wciąż nie brakuje! Szerokim echem odbił się pojedynek Mateusza Murańskiego z Pawłem „Scarface” Bombą, który zakończył się dyskwalifikacją pierwszego za stosowanie nieprzepisowych zachowań. Murański obalał przeciwnika, choć w formule kickboxingu jest to niedozwolone. Po kolejnych upomnieniach sędzia musiał przerwać starcie.

HIGH League 5 WYNIKI: Zatrważająca walka Murańskiego. Dyskwalifikacja Murana. Tybori lepszy od Alberto

High League 5: Zakulisowe nagranie z Mateuszem Murańskim

Mateusz Murański w klatce tłumaczył się, że pomylił przepisy. Oliwy do ognia w wywiadach dolewał także jego tata Jacek. Kamera kanału „KOLOSEUM” uchwyciła moment, gdy „Młody Muran” starł się z kibicami. Ci ostro zareagowali na jego zachowanie i wyrazili głośną dezaprobatę. Nie brakowało też brzydkich wyzwisk.

Fanom zachowanie Murańskiego mogło się nie podobać, ale wyzwiska rzucane w jego stronę również były nie na miejscu. „Młody Muran” pokazywał kibicom, co myśli o ich zachowaniu, pokazując im środkowy palec. Całe nagranie jest dostępne na kanale KOLOSEUM na YouTube.

Kuriozalne zachowanie Murańskiego w walce z Bombą! Został zdyskwalifikowany! Scarface sensacyjnym zwycięzcą

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze