Mariusz Pudzianowski

i

Autor: SE Mariusz Pudzianowski

Nadszedł wyjątkowy dzień w życiu Mariusza Pudzianowskiego. Życzenia posypały się z każdej strony

2022-02-07 17:32

Mariusz Pudzianowski po raz kolejny stał się obiektem zainteresowania rzeszy fanów. Tym razem jednak nie chodzi o jego sportowe osiągnięcia. Legenda polskiego sportu miała wyjątkowy dla siebie dzień. Gdy tylko kibice dowiedzieli się o tym, życzenia dla "Pudziana" posypały się w błyskawicznym tempie i trzeba przyznać, że swoim życiem zapracował na tak wielki szacunek! O jakim święcie Mariusza Pudzianowskiego mowa? Sprawdź w dalszej części artykułu.

Choć lata mijają nieubłaganie, Mariusz Pudzianowski w zasadzie się nie zmienia. Mowa tu oczywiście zarówno o jego podejściu do życia, jak i fizycznych aspektach. Od lat wiadomo, że "Pudzian" najbardziej w życiu ceni uczciwą i ciężką pracę, która zaprowadziła go na szczyt zarówno w biznesie, jak i sporcie. Były mistrz świata strongmanów prowadzi szereg firm i jest w ich działanie żywo zaangażowany. W sporcie w pewnym momencie postanowił zmienić drogę i od lat stara się o jak najlepsze wyniki w MMA. Pudzianowski oddał się niezwykle ciężkim treningom, które w pewien sposób zakonserwowały jego ciało. Dlatego też kolejne lata nie wpływają na jego sylwetkę i wygląd. W poniedziałek 7 lutego obchodził kolejne urodziny, a fani z tej okazji ruszyli lawinowo z życzeniami.

Studnie głębinowe, Rocky, rower, Gołota i ukochany syn. Z tej strony Michała Cieślaka nie znaliście! [TYLKO U NAS]

Mariusz Pudzianowski skończył 45 lat

Wielu kibiców pamięta jeszcze sukcesy Pudzianowskiego z mistrzostw świata strongmanów i trudno wręcz uwierzyć, że minęło od nich już tyle lat. Tym bardziej, jeśli spojrzy się na wygląd 45-letniego już "Pudziana". Wygląda na to, że sportowiec stawia sobie kolejne ambitne cele i niewykluczone, że na arenach MMA będziemy go oglądać jeszcze kilka lat. Tym bardziej, że bicie rekordów i przezwyciężanie własnych barier stało się dla niego prawdziwą pasją i sposobem na życie. Wypada życzyć mu wszystkiego najlepszego, podobnie jak zrobili to jego współpracownicy i fani na Facebooku.

Dziennikarka TVP pokazała długie jak szczudła nogi w studiu. Jej całe ciało wygląda jak grecka rzeźba!

Lawina życzeń dla "Pudziana"

W poniedziałek rano na facebookowym profilu Mariusza Pudzianowskiego pojawił się post, informujący o urodzinach legendy polskiego sportu. Z treści możemy wnioskować, że o wielkim prywatnym święcie napisali jego współpracownicy. "Mariusz Pudzianowski kończy dzisiaj 45 lat! Wszystkiego najlepszego! "Team Pudzian"" - czytamy na portalu społecznościowym. "Wszystkiego najlepszego w Dniu Urodzin zdrowia szczęścia i spełnienia marzeń, bo tylko one nadają życiu sens" - szybko zareagowała jedna z fanek. "Wszystkiego najlepszego, zdrówka, miłości i spełnienia marzeń" - czytamy w innym z wpisów kibicki. "Wszystkiego najlepszego Mariusz. Spełnienia wszystkich marzeń, dalszych sukcesów i dużo zdrowia" - ochoczo napisała kolejna z kobiet.

Sonda
Czy Mariusz Pudzianowski wygląda na 45 lat?
Największa gwiazda "Gry o tron" chce walki z Pudzianowskim! l Andrzej Kostyra
Najnowsze