Najmana czeka POTWORNA kara za SKANDAL?! Padła konkretna deklaracja. To mogą być POTĘŻNE straty

2020-11-22 21:01 dko
Marcin Najman
Autor: Tomasz Radzik/Super Express Marcin Najman

O wydarzeniach na gali FAME MMA 8 będzie mówiło się jeszcze długimi tygodniami. Powodem szerokiego echa, jakim odbiło się ostatnie wydarzenie popularnej federacji mieszanych sztuk walki, jest skandal jaki wywołał Marcin Najman. Według wielu "El Testosteron" zachował się poniżej jakiejkolwiek krytyki. Teraz może spodziewać się ogromnej kary, co zapowiedział szef FAME MMA.

Choć starcie Marcina Najmana z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim nie było walką wieczoru na FAME MMA 8, to znaczna część kibiców czekała tylko i wyłącznie na ten pojedynek. Od wielu tygodni obaj zawodnicy podgrzewali atmosferę przed ich pojedynkiem. Nie brakowało ostrych wymian zdań, czy nawet oskarżeń. Wszystko miało wyjaśnić się w klatce, a walka zakontraktowana była w formule bokserskiej. Ale podczas starcia samego boksu było jak na lekarstwo.

Marcin Najman nazwał Don Kasjo OHYDNYM określeniem. Przemówił po SKANDALU

Najman ostro ruszył od pierwszych sekund i wyprowadził sporo ciosów. Większość z nich spadło jednak na gardę Don Kasjo. W pewnym momencie "El Testosteron" poszedł po obalenie, za co został ukarany odjęciem punktu, a następnie kopnął rywala. Po tym zachowaniu został zdyskwalifikowany, a chwilę później w klatce wywiązała się ogromna bijatyka i interweniować musiała ochrona.

Trener Marcina Najmana ZAŁAMANY po walce: Wiedziałem, że mogą pojawić się zamieszki [TYLKO U NAS]

Szefowie FAME MMA zareagowali błyskawicznie i od razu zapowiedzieli, że była to ostatnia walka Najmana w ich federacji. W dodatku zawodnik może spodziewać się dużej kary. - Dla samego Marcina Najmana będzie to kara finansowa. To jest mechanizm zapisany w naszych umowach. Za takie zachowanie musi ponieść konsekwencje. Kara może być większa od gaży i taka na pewno będzie - powiedział w rozmowie z portalem mma.pl Krzysztof Rozpara. Najman za swoje zachowanie może ponieść więc duże straty finansowe.

Szef FAME MMA o SKANDALU w walce NAJMAN-DON KASJO
Najnowsze