Arkadiusz Tańcula, Amadeusz Ferrari

i

Autor: SE, YouTube/ FAME MMA screen Arkadiusz Tańcula, Amadeusz Ferrari

niespodziewane określenie

Nie do wiary, jak Arkadiusz Tańcula nazwał Amadeusza Ferrariego po walce! Takiego określenia nikt się nie spodziewał

2023-09-04 19:46

W ostatnich tygodniach przepychanki słowne pomiędzy Arkadiuszem Tańculą i Amadeuszem Ferrarim oraz kolejne rozdziały ich konfliktu podgrzewały atmosferę przed galą FAME 19 i zakończenia pojedynku, konflikt ten nie zelżał ani trochę. Po walce obaj zawodnicy mieli sobie jeszcze mnóstwo do powiedzenia w media roomie TAURON Areny Kraków, a Tańcula postanowił znaleźć obrazową obelgę na swojego rywala podczas rozmowy z "Super Expressem".

Pomiędzy Arkadiuszem Tańculą i Amadeuszem "Ferrarim" Roślikiem mocno iskrzyło w ostatnich dniach, a temperatura przed galą FAME 19 stale rosła. Ostatecznie starcie pomiędzy zawodnikami zakończyło się zwycięstwem Tańculi przez jednogłośną decyzję sędziów, jednak to nie zakończyło konfliktu, a wręcz przeciwnie. Po starciu Ferrari zarzucił Tańculi, że ten uciekał przed nim po klatce, a w dodatku ten nie czuje się przegrany, bo wziął ten pojedynek w zastępstwie i nie mógł się do niego dobrze przygotować ze względu na chorobę. Podczas wywiadów po gali FAME 19 doszło do kolejnej potyczki słownej pomiędzy Tańculą i Roślikiem, a w rozmowie z "Super Expressem" Tańcula postanowił w kreatywny sposób zwyzywać Ferrariego zahaczając o jego dobre relacje z Jackiem Murańskim. 

Tak Arkadiusz Tańcula nazwał Amadeusza Ferrariego po walce wieczoru FAME 19! Kolejna odsłona konfliktu

- Na pewno to już jest taki wróg, jak stary cap (…) To już będzie wróg na amen, jak Smerfy i Gargamel. O, to jest Klakier! Jest Gargamel, Klakier – bo on taki rudy jest właśnie i ciekawe kto tam jeszcze będzie… - wypalił po wygranej Arkadiusz Tańcula określając w ten sposób swojego ostatniego rywala. Zobaczcie całą rozmowę z Arkadiuszem Tańculą zaglądając do materiału wideo poniżej!

QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów bez twarzy? FAME MMA, HIGH League, PRIME, CLOUT

Pytanie 1 z 15
Kim jest ten zawodnik?
QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów? FAME MMA, HIGH League, PRIME, CLOUT
Najnowsze