Nie żyje 22-letnia gwiazda Netfliksa. Przed śmiercią publikowała zagadkowe posty

2020-05-23 16:56 MSo
Hana Kimura
Autor: Instagram / Hana Kimura Hana Kimura

Świat wrestlingu nie zdążył jeszcze otrząsnąć się po tragicznej śmierci Shada Gasparda, a już dotknęła go kolejna, wielka tragedia. W wieku zaledwie 22 lat zmarła Hana Kimura, japońska zapaśniczka. Utalentowana zawodniczka miała potencjał, by trafić do największych organizacji WWE albo AEW! Niestety, wiele wskazuje, że do śmierci mogła doprowadzić fala hejtu.

Smutne wieści napłynęły z Japonii. Świat wrestlingu kolejny raz pogrążył się w głębokiej żałobie. Kilka dni temu życie stracił Shad Gaspard, który podczas zabawy z synem w morzu utonął porwany przez fale. Po czasie okazało się, że były zawodnik WWE kazał ratownikom w pierwszej kolejności pomóc 10-letniemu chłopcu.

Tragiczna ŚMIERĆ gwiazdora podczas zabawy z synem w morzu! Odnaleziono jego ciało

Tym razem z tego świata odeszła Hana Kimura. Zaledwie 22-letnia zapaśniczka była jedną z gwiazd japońskiego show Netfliksa "Terrace House". Jak przypomina portal Ringsidenews.com, w ostatnim czasie zawodniczka mierzyła się z potworną falą hejtu. Ta była związana z jej występami. W ostatnich dniach w jej mediach społecznościowych pojawiały się podejrzane posty.

- Niemal sto opinii dziennie. Nie mogę zaprzeczyć, to boli. Dziękuję za to, że miałam matkę. To było życie, które kochałam. Dzięki wszystkim, którzy mnie wspierali. Jestem słaba. Przepraszam. Nie chcę już żyć - cytuje jeden z jej wpisów "RingSideNews".

Media łączą obie te sprawy i podejrzewają, że zawodniczka mogła popełnić samobójstwo. Jak na razie, służby nie opublikowały żadnego komentarza w tej sprawie. Zdaniem wielu, Kimura miała potencjał na stanie się gwiazdą czołowych organizacji wrestlingu, WWE czy AEW!

Legenda chwali się SEKSOWNYM ciałem w kusym bikini! Nie uwierzysz, że ma 53 lata [ZDJĘCIA]

Najnowsze