Zobacz galerię zdjęć!

Nowa gwiazda KSW zachwyca swoimi wdziękami. Wiktoria Czyżewska publikuje wiele gorących zdjęć

2022-12-16 14:25

XTB KSW 77 odbędzie się już 17 grudnia. W Gliwicach zaprezentuje się Wiktoria Czyżewska, która została nową gwiazdą organizacji. Po pierwszym zawodowym pojedynku z Wiktorią Domżalską zadebiutuje w największej polskiej federacji MMA. Wiktoria Czyżewska promuje mocno swoją osobę także na Instagramie. W mediach społecznościowych jest niezwykle aktywna. Publikuje tam wiele zdjęć - nie tylko z treningów, ale także prywatnych.

Wiktoria Czyżewska to nowa gwiazda organizacji KSW. Po pierwszym zawodowym pojedynku zadebiutuje na XTB KSW 77 w pojedynku z niepokonaną Aleksandrą Karasevą (2:0). Jej poczynani śledzi już kilkanaście tysięcy fanów. Tylko na Instagramie jej sportową drogę obserwuje 12 tysięcy kibiców. Czyżewska ma problemy ze znalezieniem rywalki. Wiele potencjalnych przeciwniczek finalnie wycofywało się z walki z utalentowaną wojowniczką.

Kiedy wyszło na jaw, ile zarabia Mariusz Pudzianowski w KSW, zakręciło nam się w głowach! Tak rosły zarobki Pudziana!

KSW 77: Wiktoria Czyżewska zachwyca swoimi wdziękami na Instagramie

Wiktoria Czyżewska jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie nie tylko pokazuje swoje aktywności sportowe. Świetnie czuje się za obiektywem, prezentując swoje wdzięki. Jej kibice są pewni, że równie dobrze powinna czuć się w klatce organizacji KSW.

Zobacz zdjęcia Wiktorii Czyżewskiej w galerii poniżej.

Wiktoria Czyżewska - bilans, osiągnięcia

Wiktoria Czyżewska zadebiutowała w zawodowych startach w październiku na gali TFL. W 21 sekund pokonała Wiktorię Domżalską. Jej kolejną rywalką będzie Aleksandra Karaseva. Portal Tapology.com wyróżnia także trzynaście amatorskich starć Czyżewskiej z bilansem 12-1.

Mamed Khalidov bez ogródek o swoich wielkich obawach przed walką z Pudzianem! "Martwiłem się, że nie dojdzie do walki.." [WIDEO]

"Chicatoro" na swoim profilu na Instagramie przypomina, że jest dwukrotną mistrzynią Europy amatorów w MMA. Zdobyła także mistrzostwo Polski ADCC i triumfowała w zawodach Pucharu Świata w kickboksingu.

Mariusz Pudzianowski UJAWNIŁ szczegóły rozmowy z Mamedem! "TAK SOBIE OBIECALIŚMY..." | KSW 77
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze