Paris Platynov

i

Autor: Kamil Kacperczyk Paris Platynov

Paris Platynov wejdzie do klatki FAME MMA?! Ważne słowa YouTubera po powrocie do Loży Szyderców [TYLKO U NAS]

2021-10-04 15:42

Gala FAME MMA 11, która odbyła się przed kilkoma dniami dostarczyła fanów wielu emocji, również tych sportowych. Starcia gwiazd internetu, takich jak Sylwester Wardęga, Marcin Dubiel, czy Piotr "Popo" Węgrzyn znów miał okazję komentować Paris Platynov, który wrócił do "Loży Szyderców". Jeden z idoli intetrnautów miał okazję skomentować swój powrót do FAME MMA i zdradzić, czy będziemy mogli zobaczyć do w klatce.

Po wielomiesięcznej przerwie, fani FAME MMA po raz kolejny mogli oglądać zmagania swoich ulubieńców na żywo, udając się do Areny Gliwice podczas ostatniej gali FAME MMA 11, która odbyła się kilka dni temu. Wojownicy, którzy pojawili się w oktagonie dali wielkie show już od samego początku, trzymając wysoki poziom aż do ostatniej walki. To jednak nie był koniec dobrych wieści dla fanów freak fightowej federacji. Po długiej przerwie, po raz kolejny w Loży Szyderców pojawił się Paris Platynov, który razem z Xayoo i gośćmi komentował to, co działo się w klatce. YouTuber i idol wielu internautów przy okazji porozmawiał również z "Super Expressem", gdzie zdradził, jak ocenia swój powrót do FAME MMA i same walki, które miał okazję oglądać. Nie zabrakło także tematu jego ewentualnej walki. Sprawdźcie, co powiedział Paris Platynov zapytany, czy pojawi się w oktagonie FAME MMA.  

Norman Parke z kolejnym wyzwaniem w FAME MMA? Jest gotowy na to po krwawej walce

Okazuje się, że YouTuber nie wyklucza takiej możliwości. Jednakże jeśli już miałby skrzyżować z kimś rękawice w klatce, to musi być to specjalny zawodnik. - Nie mówię nie, jak każdy, bo nie można się też trzymać swojego zdania, ale na razie w ogóle o tym nie myślę. Mogłaby być to wielka przygoda, ale nie chcę też rzucać jakiś słów na wiatr... Zobaczymy. Nie chcę nic mówić - wyznał Paris Platynov w rozmowie z "Super Expressem" po gali FAME MMA 11. - W głowie rywali żadnych nie mam. Na pewno chciałbym, aby to była taka walka z kimś, kto urzekłby mnie sportowo, miałbym do niego szacunek jako do człowieka. To byłoby wielkie wyzwanie z kimś takim się zmierzyć. Może jakieś nazwiska w głowie mam, ale nie chcę ich zdradzać - dodał YouTuber odpowiadając, czy zastanawiał się nad ewentualnym rywalem. Zobaczcie całą rozmowę z Parisem Platynovem w naszym materiale wideo. 

Marta Linkiewicz przeżyła prawdziwy dramat. Nie mogła wyjść z domu, zalewała się łzami

PARIS PLATYNOV ZAWALCZY W FAME MMA?
Sonda
Chciałbyś, aby Paris Platynov pojawił się w oktagonie FAME MMA?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze