Lexy Chaplin, Paulina Hornik

i

Autor: high League Lexy Chaplin, Paulina Hornik

Hitowa walka

Paulina Hornik zawalczy o pas na High League 6! Jej rywalką będzie Lexy Chaplin

2023-02-16 17:37

Znamy kolejną hitową walkę na gali High League 6! Paulina Hornik będzie rywalką Lexy Chaplin w starciu o kobiecy pas w wadze muszej. Do walki dojdzie 18 marca na gali High League w katowickim Spodku.

Paulina Hornik będzie rywalką Lexy Chaplin w jednej z głównych walk HIGH League 6, która odbędzie się już 18 marca w katowickim Spodku. Paulina Hornik to jedna z gwiazd projektu NATSU WORLD i najsłynniejszych polskich influencerek. W MMA stoczyła dotychczas jeden pojedynek. Wystarczyło jej zaledwie 40 sekund, aby w widowiskowym stylu pokonać Martynę “Pysię” Zbirańską w debiucie!

Mariusz Pudzianowski z mamucim pączkiem. Stroił miny mierząc się z nim, potworne ciężary

High League 6: Kim jest Paulina Hornik, rywalka Lexy Chaplin?

Hornik zasłynęła w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją ponad 330 tysięcy fanów, natomiast na TikToku obserwuje ją 750 tys. osób.

Lexy Chaplin stoczyła już trzy walki w MMA, w tym dwie przeciwko Natalii “Natsu” Karczmarczyk, czyli bliskiej przyjaciółce Hornik. Ostatni pojedynek z jej udziałem odbył się we wrześniu podczas HIGH League 4. Chaplin zrewanżowała się “Natsu” za porażkę w debiucie i wygrała przez decyzję sędziowską. Poza tym pokonała Agatę “Fagatę” Fąkna HIGH League 2.

Artur Szpilka dopiero wrócił po kontuzji i już zaczepia Mariusza Pudzianowskiego! Ułożył specjalny wierszyk

Kiedy pierwsza konferencja przed High League 6?

Stawką pojedynku nie będzie należący do Chaplin pas mistrzowski wagi muszej. Przypomnijmy, że I konferencja przed HIGH League 6 odbędzie się już w poniedziałek, 27 lutego, o godz. 20:00 w studiu Polsatu na ul. Łubinowej 4a w Warszawie. Transmisja na YouTube.

HIGH League 6 odbędzie się już 18 marca w katowickim Spodku. Zapowiedziano między innymi walki z udziałem Jarosława “pashyBicepsa” Jarząbkowskiego, Marcina Dubiela, Marcina “El Testosterona” Najmana, Denisa “Bad Boya” Załęckiego i Dariusza “Dara Lwa” Kaźmierczuka. Bilety dostępne na Eventim.pl.

Gwiazda HIGH League przeszła operację piersi. Natsu wprost o powiększeniu biustu, do wszystkiego się przyznała

Najnowsze