Perfekcyjne wakacje Joanny Jędrzejczyk. "Rozmarzona, zrelaksowana i opalona" [ZDJĘCIA]

2020-07-16 18:11 MC
Joanna Jędrzejczyk
Autor: Instagram/joannajedrzejczyk Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk musiała w tym roku zmienić wakacyjne plany. Miała wypoczywać w Grecji, jednak ostatecznie wylądowała w Bułgarii. Jak się okazało, było wspaniale! "Rozmarzona, zrelaksowana i opalona wracam do domku" - podsumowała czas spędzony w słonecznej Bułgarii.

Joanna Jędrzejczyk, będąca jedną z gwiazd UFC, spędziła kilka ostatnich dni w Bułgarii. Nie miała prawa narzekać... Codziennie miała piękną, słoneczną pogoda, dlatego jej wakacje były bardzo udane, co doskonale widać na zdjęciach, jakie zamieszczała w mediach społecznościowych.

Joanna Jędrzejczyk ZAKOŃCZYŁA karierę? Szokujący wpis Polki [ZDJĘCIE]

"Rozmarzona, zrelaksowana i opalona wracam dzisiaj do domku. Miała być Grecja i Mykonos, ale jednak ostatnie 6 dni spędziłam w Pomorie w Bułgarii. I wiecie co? Było MEGA. Piękna pogoda, mili ludzie, piękne widoki i cudowne jedzenie. Jeżeli zastanawiacie się lub zastanawialiście nad wyjazdem do tego kraju położonego nad Morzem Czarnym, to nie zwlekajcie. Bardzo bezpiecznie i każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Ja zdecydowanie tu wrócę. I to może wkrótce. Byliście w Bułgarii albo planujecie pobyt? Bezpiecznych i pełnych radości wakacji Wam życzę" - podsumowała swoje wakacje polska wojowniczka.

Joanna Jędrzejczyk w ŻÓŁTYM FERRARI. Szuka fanów [ZDJĘCIE]

Wyświetl ten post na Instagramie.
🇵🇱. Hmmm☺️ Rozmarzona, zrelaksowana i opalona wracam dzisiaj do domku.🥰 Miała być Grecja i Mykhonos, ale jednak ostatnie 6 dni spędziłam w Pomorie w Bułgarii.🏖 I wiecie co?🤗 Było MEGA.🤩 Piękna pogoda, mili ludzie, piękne widoki i cudowne jedzenie.👌🏼 Jeżeli zastanawiacie się lub zastanawialiście nad wyjazdem do tego kraju położonego nad Morzem Czarnym, to nie zwlekajcie.🛩 Bardzo bezpiecznie i każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.👍🏼 Ja zdecydowanie tu wrócę.😃 I to może wkrótce.😎 Byliście w Bułgarii albo planujecie pobyt?🙋🏻‍♀️ Bezpiecznych i pełnych radości wakacji Wam życzę.👋🏼😘 🇺🇸. Hmmm.☺️ Dreamy, relaxed and tanned.🥰 I was supposed to visit Greece (Mykhonos), but I spent the last 6 days in Pomorie, Bulgaria.🏖And you know what?🤗 It was DOPE.🤩 Beautiful weather, nice people, picturesque views and wonderful food.👌🏼 If you are thinking about going to this country located by the Black Sea, don’t hesitate.🛩 It’s a very safe place and everyone will find something for themselves.👍🏼 I will definitely come back here.😃 And maybe even soon.😎 Have you been to Bulgaria or maybe are you planning to go there?🙋🏻‍♀️ Wishing you a safe and enjoyable holiday.👋🏼😘 👸🏻 #timetoflybackhome #homesweethome #vacay #wakacje #vacation #poolgirl #bikinitime #bulgaria #pomorie #timetogohome #flightbackhome Post udostępniony przez Joanna Jedrzejczyk (@joannajedrzejczyk)

Jak wyglądają dalsze plany Jędrzejczyk". "Zapowiada się pracowity czas" - napisała we wcześniejszym poście. Być może miała na myśli przygotowania do kolejnej walki. Na razie nie wiadomo, kiedy znów pojawi się w oktagonie.

Rewanż Joanny Jędrzejczyk z Weili Zhang? Polka stawia JEDEN WARUNEK

Jędrzejczyk stoczyła w tym roku jeden pojedynek w UFC. W marcu, na gali UFC 248, zmierzyła się z mistrzynia kategorii słomkowej Weili Zhang. Panie stworzyły niesamowite, zacięte, trwające pięć rund, widowisko. Chinka wygrałą przez niejednogłośną decyzję sędziów.