Po tym ataku na Jędrzejczyk aż nas zemdliło. To już całkowita ohyda! Wypomniano jej pracę w TVP

2021-10-12 18:23
Joanna Jędrzejczyk
Autor: Instagram/joannajedrzejczyk Joanna Jędrzejczyk

Wciąż nie jest jasne, jaka przyszłość czeka Joannę Jędrzejczyk. Była mistrzyni UFC co prawda zdementowała plotki mówiące o zakończeniu kariery, jednak jak na razie nic nie słychać o jej kolejnej walce w amerykańskiej federacji mieszanych sztuk walki. Niektórzy atakują ją za bierność w tej sprawie. Jeden z internautów przypuścił ohydny atak na mistrzynię i wypomniał jej jedną rzecz.

Sporo wody upłynęło w Wiśle od ostatniej walki Joanny Jędrzejczyk. Pojedynek z Weili Zhang miał miejsce półtora roku temu i obecnie nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie okres oczekiwania na "JJ" w klatce miał się skończyć. Wciąż pojawiają się plotki dotyczące potencjalnych walk reprezentantki Polski. Nadal brakuje konkretów, które pozwoliłyby myśleć, że powrót jest tuż tuż.

Wyszły na jaw ważne informacje w sprawie przyszłości Artura Szpilki. Publicznie to przyznał, nowy etap w życiu

Jędrzejczyk ohydnie zaatakowana. Wypomniano jej pracę w TVP

Sama Jędrzejczyk często przyznawała, że interesuje ją tylko starcie o najwyższe cele. Niedawno została zaatakowana przez Marinę Rodriguez, która wyrasta na nową gwiazdę UFC. Zawodniczka uważa, że Polka ze względu na długą nieobecność powinna zostać wykreślona z rankingu. Jej wypowiedź spotkała się z ripostą Jędrzejczyk.

Marta Linkiewicz pokazuje zdjęcia z łóżka! Jeden szczegół odebrał nam mowę, musi to uwielbiać

- Mam inne podejście do prowadzenia biznesu. Rozmowy na temat walk i negocjacje prowadzę z władzami UFC, a nie przez medialne przepychanki. Niektórzy dostając do ręki mikrofon nie wiedzą, jak z niego skorzystać - powiedziała była mistrzyni amerykańskiej federacji w rozmowie z TVP Sport.

Jest odpowiedź Jędrzejczyk na ohydny atak. Cięta riposta

Takich ataków na Jędrzejczyk jest jednak więcej. I to również ze strony internautów. Jeden z nich postanowił uderzyć w zawodniczkę na Instagramie. - Gdybyś była prawdziwą wojowniczką, walczyłabyś w UFC, ale lepiej być gwiazdą tego pisowskiego szamba TVP. Jesteś żałosna - napisał internauta w komentarzu pod jednym z ostatnich zdjęć Jędrzejczyk.

Komentatorowi chodziło o pracę w programie "Dance Dance Dance". Ten emitowany jest na antenach TVP. Olsztynianka zdecydowała się odpowiedzieć na ten ohydny i wulgarny atak. - O czym ty mówisz? Kontrakt z UFC mam od 2014 i nadal trwa, więc w czym masz problem - odpowiedziała Jędrzejczyk.

Joanna Jędrzejczyk
Autor: Instagram/joannajedrzejczyk Joanna Jędrzejczyk
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze