Artur Szpilka

i

Autor: Instagram/artur_szpilka Artur Szpilka

Oryginalna wpadka Szpili

Po tym, co zrobił Szpilka, Kamila Wybrańczyk rozpłakała się ze śmiechu. Pomyłka, która nie miała się prawa wydarzyć

2022-11-29 17:45

Artur Szpilka nigdy nie ukrywał swojej miłości do czworonogów. Zwłaszcza do psów. Od dawna ma dwóch pupilów: Cyca i Pumbę. Psy mają nawet własny profil w mediach społecznościowych, a zawodnik uwielbia się chwalić swoimi czworonożnymi przyjaciółmi. Ostatnio pokazał nawet, jak świętuje ich urodziny. Okazało się jednak, że Szpilka pomylił się w pewnej kwestii, co nie powstrzymało Kamili Wybrańczyk przed śmiechem.

Artur Szpilka w styczniu miał stoczyć kolejną walkę w KSW. Podczas gali XTB KSW 78 miało dojść do jego pojedynku z Arkadiuszem Wrzoskiem, ale ze względu na problemy zdrowotne pięściarza, starcie zostało odwołane. Szpilka podkreślał, że musiał podjąć tak trudną decyzję. Jak napisał na profilu w mediach społecznościowych, za długo leczył skutki a nie przyczyny urazu.

Artur Szpilka zaliczył zabawną pomyłkę. Kamila Wybrańczyk nie wytrzymała

- Niestety, ale przez długi czas leczyłem skutki choroby, a nie przyczyny, co doprowadziło do pogorszenia mojego stanu. Już przy poprzedniej walce odczuwałem duży dyskomfort spowodowany rwą kulszową i maskowałem go lekami przez co kontuzja się powiększała - napisał na Instagramie. Teraz przed nim rehabilitacja i powolny powrót do sportu. Obecnie na pewno będzie mógł spędzać więcej czasu w domu ze swoimi pupilami, którymi i tak poświęca mnóstwo czasu. Cycu i Pumba to dwa psy Artura Szpilki. Zawodnik niebywale bardzo dba o swoich czworonożnych przyjaciół, a Cycu mógł liczyć nawet na urodzinowy tort, który był... gulaszem angielskim. Szpilka zadbał nawet o świeczkę w kształcie cyfry osiem. Okazuje się jednak, że zawodnik zanotował małą pomyłkę, gdyż Cycu ma... dziewięć lat. Zauważyła to również Kamila Wybrańczyk na Instastories, która dodała emotki wyrażające śmiech aż do łez.

Kamila Wybrańczyk

i

Autor: Instagram/kamiszkolandia
Artur Szpilka

i

Autor: Instagram/artur_szpilka
Szpilka vs Denis - jedyne takie nagranie! Tak team "Szpili" dopingował go na High League
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze