Vincent Sawicki

i

Autor: Facebook Vincent Sawicki

Dramat w rodzinie legendy

Tragedia w rodzinie Michała Materli. Nie żyje 16-letni Vincent, słowa pożegnania rozdzierają serce

2023-01-05 9:19

Michał Materla i jego najbliższa rodzina przeżyła w ostatnich dniach wielką tragedię. 16-letni bratanek legendy polskiego MMA i federacji KSW, Vincent Sawicki nie żyje. Norbert Sawicki, ojciec zmarłego chłopca oraz brat i wieloletni menedżer Materli poinformował o tym wielkim dramacie w mediach społecznościowych. Także zawodnik MMA w rozdzierających serce słowach pożegnał bratanka.

Początek 2023 roku dla rodziny Michała Materli jest niebywale trudny. We wtorek 3 stycznia Norbert Sawicki w mediach społecznościowych poinformował, że w Nowy Rok o godzinie 23:00 zmarł jego 16-letni syn, Vincent Sawicki. Przyczyny śmierci chłopca nie są jednak znane. - Do końca walczył dzielnie o życie - ostatnią walkę jak to w walce musiał toczyć sam. Pomimo tego że byliśmy przy nim i lekarze tez o niego walczyli. Niestety walkę przegrał. Była to nierówna walka. Życie nie jest fair. W walce tez tak nie raz jest. Odszedł w spokoju. Z uśmiechem na ustach. Tak go zapamiętamy. Bo on właśnie tego by chciał - czytamy we wpisie Norberta Sawickiego.

16-letni bratanek Michała Materli nie żyje. Legenda pożegnała go pięknymi słowami

Wzruszający wpis pojawił się również na profilu Michała Materli. - Jeżeli można by zwrócić tobie życie morzem łez to wystarczyłyby tylko moje. Ciężko by znaleźć drugą tak młodą osobę o tylu wyjątkowych i szlachetnych cechach, która potrafiła na przekór wszystkim tak uparcie dążyć do celu i bronić swoich racji i wartości - napisał legendarny zawodnik KSW.

- Zawsze uśmiechnięty, zawsze miły i pomocny. Ciężko mi się z tym pogodzić co się stało, bo miałeś dobry plan i skrupulatnie go realizowałeś a My tylko patrzyliśmy, podziwialiśmy i kibicowaliśmy. Myślami i sercem jestem z rodzicami, bratem i rodziną. Straszenie będzie nam wszystkim Ciebie brakowało - zakończył wpis Michał Materla.

Michał Materla

i

Autor: Instagram/michal_materla
Artur Szpilka komentuje walkę Pudzianowski - Khalidov | Andrzej Kostyra
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze