Marcin Wrzosek

i

Autor: Shutterstock; Tomasz Radzik/Super Express Marcin Wrzosek

Szukają świadków wypadku

Potworny wypadek z elektryczną hulajnogą w Bydgoszczy. Ofiara w ciężkim stanie w szpitalu. To matka chrzestna gwiazdy MMA

2022-09-14 8:24

Marcin „Polish Zombie” Wrzosek wystosował dramatyczny apel w swoich mediach społecznościowych. Jego ciocia i matka chrzestna znalazła się w szpitalu. Wszystko po wypadku z udziałem elektrycznej hulajnogi w Bydgoszczy. Trwają poszukiwania świadków. - Została potrącona – pisze na Facebooku.

Na polskich ulicach widać coraz więcej elektrycznych hulajnóg. Niestety, nie zawsze są one używane w mądry i rozsądny sposób. Coraz częściej słyszymy o kolejnych wypadkach z ich udziałem. Często jest to związane z niemądrym używaniem popularnego środka transportu. O kolejnym potrąceniu usłyszeliśmy za sprawą byłej gwiazdy KSW, a obecnie zawodnika PRIME i FAME MMA Marcina „Polskiego Zombie” Wrzoska. Okazało się, że ofiarą wypadku była jego ciocia i matka chrzestna.

Kłopoty FAME MMA?! Sprawa ze Stonogą w tle. Co się dzieje?

Dramatyczny apel Marcina Wrzoska. Jego ciocia w szpitalu, szukają świadków wypadku

We wtorek 6 września w Bydgoszczy miało dojść do bardzo poważnego wypadku z udziałem hulajnogi. Ofiarą zderzenia miała być ciocia Marcina Wrzoska. „Polski Zombie” szuka ewentualnych świadków wypadku. Doszło do niego ok. 16:10 na przystanku autobusowym przy ulicy Wojska Polskiego koło kościoła.

- Kochani Bydgoszczanie. Sprawa jest bardzo poważna. Moja ciocia i matka chrzestna została potrącona przez użytkownika hulajnogi elektrycznej i jest w szpitalu w ciężkim stanie. Szukamy świadków wypadku. Proszę o udostępnianie dalej! - napisał na Facebooku.

Sonda
Czy rowery i hulajnogi elektryczne stanowią zagrożenie dla pieszych?

Kim jest Marcin Wrzosek?

Marcin Wrzosek to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników MMA w Polsce. „Polish Zombie” przez lata bił się dla organizacji KSW. Występował też w programie The Ultimate Fighter organizacji UFC. W finale przegrał z Julianem Erosą. Był mistrzem KSW w kategorii piórkowej.

Wiadomo co z wynikiem walki Damiana Janikowskiego! Maciej Kawulski zareagował szybko, mocne słowa

W 2021 roku Marcin Wrzosek postanowił spróbować swoich sił w organizacjach freak-fightowych. W debiucie na FAME MMA 12 przegrał z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. Później pokonał rapera „Sariusa”, a na PRIME rozprawił się z „Ochroniarzem Oszusta z Tindera”. Jego kolejnym rywalem będzie kolejny muzyk, Arab.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze