Arkadiusz Tańcula

i

Autor: Instagram/arkadiusz_tancula Arkadiusz Tańcula

Rywal się z niego nabija

Przed FAME 19 wyszła na jaw prawda o pochodzeniu Arkadiusza Tańculi. Ogromne poruszenie

2023-08-13 21:28

Arkadiusz Tańcula na gali FAME 19 zaprezentuje swoje umiejętności w walce wieczoru. Rywalem znanego już zawodnika freak-fightowej organizacji będzie jej inna gwiazda - Amadeusz "Ferrari" Roślik. Przed starciem jest bardzo gorąco, a przeciwnik Tańculi nabijał się z jego pochodzenia. Na to postanowił odpowiedzieć sam zainteresowany, rozwiewając wszelkie wątpliwości.

Walka Arkadiusz Tańcula - Amadeusz Ferrari, która odbędzie się na FAME 19 elektryzuje fanów nie tylko freak-fightów. W ostatnich kilkunastu miesiącach obaj zawodnicy zrobili bowiem znaczny postęp w klatce. Już dziś wielu określa ich mianem przede wszystkim sportowców i nie jest wielką tajemnicą, że najbliżsi rywale postawili wszystko na sport i ciężko pracują na treningach, by otrzymywać kolejne głośne starcia. Tym razem gorąco jest już przed samą walką. Panowie nie szczędzą sobie "uprzejmości" i ostatnio mieliśmy kolejny tego dowód w sieci. "Mój oponent nabija się z mojego pochodzenia" - napisał w odpowiedzi na komentarz pod nowym zdjęciem na Instagramie Tańcula. Na fotce raz na zawsze wyjaśnia swój rodowód i daje dowód temu, że się go nie wstydzi.

Boxdel w końcu to z siebie wyrzucił. Przejmujące słowa szefa FAME MMA. Jego wpis mocno bije po oczach

Arkadiusz Tańcula pochodzi ze wsi

Modnie ubrany, wytatuowany i zawsze przykładający uwagę do wyglądu - tak można postrzegać Arkadiusza Tańculę. To w zasadzie zaprzeczenie stereotypu mieszkańca wsi, który opiera się na tym, że strój ma być przede wszystkim wygodny. Jednak właśnie takie wiejskie pochodzenie charakteryzuje Tańculę. Nie ma w tym nic złego, ponieważ z mniejszych ośrodków pochodzi wielu zasłużonych Polaków i trudno oceniać kogokolwiek na podstawie miejsca urodzenia. Tak jednak zrobił Ferrari i chyba może tego żałować. Tańcula pod swoim wpisem doczekał się bowiem ogromnego wsparcia ze strony internautów.

Mariusz Pudzianowski złapany na dopingu?! Zabrano mu nagrody i pieniądze!

Tańcula o swoim pochodzeniu przed walką na FAME 19

"Jestem ze Wsi i ch#%!" - napisał na portalu społecznościowym idol wielu kibiców interesujących się federacją FAME MMA. Arkadiusz Tańcula, pokazując swoje zdjęcie przy traktorze, jednoznacznie przekazał, że nie ma zamiaru wstydzić się pochodzenia i wręcz jest z niego dumny. W komentarzach czytamy wiele pochlebnych opinii na ten temat. W zasadzie żaden z zamieszczających wpisy nie śmiał się z autora. "Obojętnie skąd jesteś, ważne by być sobą i tylko sobą" - napisał jeden z użytkowników Instagrama w popularnym wśród innych wpisie.

Najnowsze