Rywal ATAKUJE Błachowicza. "To samo pier*******!"

2021-01-12 13:39 bnm
Jan Błachowicz
Autor: fot. Tomasz Radzik/Super Express Jan Błachowicz

Już 6 marca w Las Vegas Jan Błachowicz w pierwszej obronie pasa mistrza UFC w wadze półciężkiej zmierzy się ze znakomitym Israelem Adesanyą. Nigeryjczyk nie ma jednak wątpliwości, że pokona Polaka, a przy okazji wbija szpilkę naszemu wojownikowi.

Adesanya to mistrza kategorii średniej, który po dwóch udanych obronach tytułu postanowił podbić także dywizję, w której na tronie zasiada Błachowicz. Bukmacherzy stawiają na Nigeryjczyka, a sam zainteresowany również zapewnia, że to on wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko.

Błachowicz BOJOWO nastawiony. "Ustrzelę Adesanyę"

Rywal Błachowicza w rozmowie z Combat TV ("The Last Stylebender") docenił umiejętności rywala, ale przy okazji wbił mu kilka szpilek. Jedna z nich dotyczyła "legendarnej polskiej siły", o której wspomina się niemal za każdym razem mówiąc czy pisząc o naszym mistrzu.

- Cały czas o tym gadają. Wszyscy gadają "polska siła", "legendarna polska siła". Była "brazylijska siła", poczułem "kubańską siłę", "australijską siłę", "amerykańską siłę". Jakakolwiek kur** inna siła. Zawsze to samo – siła, siła, siła. To ta sama narracja, ta sama gadka. Teraz gadają o "polskiej sile". To nic nowego, to samo pier*******. Podoba mi się w tym gościu to, że ma dziwny styl, jest bardzo specyficznym zawodnikiem, ale ja mam tutaj sparingpartnera, który też jest super dziwnym zawodnikiem więc poradzę sobie z tym - powiedział Adesanya (tłumaczenie za portalem mmarocks.pl).

Tylko w "SE"! Córka Omielańczuka poważnie chora. "Nigdy w życiu się nie poddam"

Do pojedynku dojdzie 6 marca w Las Vegas na gali UFC 259. Dla Błachowicza to będzie pierwsza obrona mistrzowskiego pasa, dla Nigeryjczyka pierwsza walka w nowej kategorii wagowej. Adesanya jest niepokonany w oktagonie - z 20 wygranych pojedynków aż 15 zakończył przed czasem. Mamy jednak nadzieję, że "legendarna polska siła" będzie górą w starciu z "legendarną nigeryjską siłą"!

HOT: Makabryczny talizman Jana Błachowicza pomógł mu wygrać walkę
Najnowsze