Seksowna Rachael Ostovich bije się na gołe pięści. Jej gorące zdjęcia mogłyby roztopić śnieg

2021-12-01 8:32
Rachael Ostovich
Autor: Instagram/rachaelostovich Rachael Ostovich

Rachael Ostovich jest uznawana za najpiękniejszą zawodniczkę sportów walki na całym świecie. Piękna sportsmenka biła się już w formule MMA czy na gołe pięści. 30-latka, która posiada czarny pas w judo zachwyca miliony na całym świecie. Seksowna Ostovich walczyła m.in. dla organizacji UFC i przyznała, że niewiele brakowało, a by... zbankrutowała. Nic dziwnego, że zdecydowała się na nową ścieżkę kariery.

Coraz więcej osób próbuje swoich sił w sportach walki. Powstają nowe organizacje MMA czy walk na gołe pięści. Rachael Ostovich od lat jest związana z rywalizacją w tych dyscyplinach. 30-latka walczyła chociażby dla Invicta FC czy UFC, a ostatnio wygrała pojedynek na BKFC z Paige VanZant! Niestety, jak przyznała w ostatnich wywiadach - pieniądze z pojedynków w MMA nie należały do największych. Niewykluczone, że zostanie w organizacji zajmującej się... pojedynkami na gołe pięści. Szczera wypowiedź na temat kasy zainteresowała kibiców, którzy po prostu uwielbiają takie smaczki.

NIE PRZEGAP! Nareszcie wyszło na jaw, jak szybko biega Mariusz Pudzianowski. Ujawniamy, ile zajmuje mu kilometr

Piękna Rachael Ostovich mogła zbankrutować?

Rachael Ostovich udzieliła obszernego wywiadu portalowi MMA Junkie. Przyznała w nim wprost, że bijąc się w formule mieszanych sztuk walki nie zarabiała najlepiej i czuła, że może zbankrutować. Pieniądze w BKFC mają być lepsze i przekonywać ją do rywalizacji właśnie na gołe pięści.

- Mogłabym wrócić do MMA, ale BKFC jest naprawdę świetne i płaci mi bardzo dobrze, więc tam będę się bić. Walcząc w MMA czułam, że niedługo zbankrutuję, więc zostaję w BKFC i mam nadzieję, że dogramy sprawy kontraktowe. Miałam kilka ofert, ale czekam na zakończenia rozmówi między moim menadżerem i organizacją. Jeśli liczby będą się zgadzać, będę dalej walczyć.

Zobacz zdjęcia pięknej Rachael Ostovich w galerii poniżej! Kliknij i sprawdź.

Kim jest Rachael Ostovich?

Rachael Ostovich to zawodniczka sportów walki, która karierę zaczynała od judo. 30-latka miała okazję bić się m.in. dla organizacji Invicta FC i UFC. Dla największej federacji świata stoczyła dwa pojedynki i oba przegrała. W lipcu 2021 roku zadebiutowała w walkach na gołe pięści. Wygrała po jednogłośnej decyzji sędziów z Paige VanZant, z którą dwa lata wcześniej przegrała przez poddanie w UFC.

NIE PRZEGAP! Zyśk o propozycji Nowickiego: Możemy się napierniczać, ja się nikogo nie boję [TYLKO U NAS]

Sonda
Czy lubisz walki na gołe pięści?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze