Ponętna Ring Girl

Seksowna Ring Girl nie kryje swoich atutów! Ta dziewczyna wręcz uwielbia pokazywać ciało, śmiało chwali się pikantnymi zdjęciami w mediach społecznościowych

2023-05-24 17:03

W sportach walki oprócz adrenaliny oraz efektownych nokautów kibiców pobudzają także inne bodźce. Mowa o Ring Girl, które swoim pięknem uatrakcyjniają każdą gale. Na pewno jedną z nich jest Apollonia Llewellyn, która dzięki swojej popularności ma swoich fanów w mediach społecznościowych, a udostępniając zdjęcia na profilu rozgrzewa ich do czerwoności.

Apollonia Llewellyn to piękna Amerykanka, która jest celebrytką oraz modelką. Ta 23-letnia dziewczyna na swoim koncie na Instagramie uzbierała już 555 tysięcy obserwujących, na TikToku ma ich 690 tysięcy, a na Facebooku aż 5 milionów fanów. Llewellyn wiele razy prezentowała się podczas gal pięściarskich, które były organizowane przez Misfits Boxing. Jeszcze nie tak dawno sama przyznała, że w ogóle nie traktuje tego jako pracę tylko wyjście towarzyskie. Jednak wszystkie obserwacje w mediach społecznościowych może w większości zawdzięczać swoje urodzie. Amerykanka nie kryje swojej figury, która jest podkreślona obfitym biustem i często pozuje z mocnym dekoltem, bądź zakrywa się zaledwie strojem kąpielowym.

Apollonia Llewellyn rozpala zmysły! Piękna Ring Girl chwali się pikantnymi fotografiami w mediach społecznościowych

Llewellyn słynie z kontrowersyjnych sytuacji, a dokładnie mowa o sytuacji sprzed dwóch lat, wówczas Amerykanka przed świętami Bożego Narodzenia, gdzie przebrała się w strój mikołajki, nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że był on bardzo obcisły i pobudzał na pewno zmysły wszystkich zebranych wokół. Popularna Ring Girl ostatnie zdjęcie na Instagramie dodała dawno, ponieważ aż 72 tygodnie temu, jednak znajdą się takie ujęcia, jak zawinięta modelka w samo prześcieradło, czy w samej bieliźnie opierając się o różowe Porsche.

Listen on Spreaker.
Najnowsze