SEKSOWNE gwiazdy MMA zrzuciły ciuszki i odsłoniły GORĄCE ciała. Nie byle jaka okazja [ZDJĘCIA]

2020-07-05 9:22 DKO
Carly Baker
Autor: Instagram/carlybaker55 Carly Baker

Początek lipca w Polsce kojarzy się nam przede wszystkim z pierwszymi dniami wakacji, piękną pogodą i opalaniem. W Stanach Zjednoczonych natomiast, Amerykanie przygotowują się do najważniejszego święta państwowego, a więc Dnia Niepodległości. Obchodzone jest ono hucznie, co potwierdzają zdjęcia pięknych gwiazd MMA, które z tej okazji opublikowały kilka pikantnych zdjęć na Instagramie.

Większość Amerykanów bardzo często podkreśla swoje pochodzenie, z którego są szalenie dumni. Sprawia to, że wszelkie święta narodowe są traktowane przez nich bardzo poważnie. Najlepszą okazją do celebrowania miłości do kraju jest 4 lipca. Amerykanie obchodzą wówczas Dzień Niepodległości, który jest upamiętnieniem wydarzeń z 1776 roku.

Martyna Grajber BEZ MAKIJAŻU. Najseksowniejsza polska siatkarka pokazała twarz bez upiększeń [ZDJĘCIE]

Super Sport 2 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wówczas doszło do podpisania Deklaracji Niepodległości Stanów Zjednoczonych od Wielkiej Brytanii. To jeden z najważniejszych aktów prawnych w historii kraju z Ameryki Północnej. 4 lipca rok rocznie odbywają się koncerty, parady, czy festyny. Amerykanie spędzają ten czas na zabawie, grillowaniu i podkreślaniu swojego patriotyzmu.

Seks bez przyjemności? Ewa Brodnicka wskazała, kto na to zasłużył!

Tą szczególną datę postanowiły uczcić również gwiazdy MMA. Seksowne ring girl UFC i zawodniczka Bellator, Valerie Loureda opublikowały na Instagramie ponętne zdjęcia. Większość z nich zdecydowało się na pozbycie się ubrania i pozowanie jedynie w bieliźnie. Ta oczywiście była w barwach Stanów Zjednoczonych.

Najnowsze