Śmieszek - Gała: dużo krwi w starciu dwóch modeli [FAME MMA 10 WYNIKI]

2021-05-15 20:57 Rafał Mandes
Mikołaj Śmieszek - Michał Gala
Autor: fot. FAME MMA Mikołaj Śmieszek - Michał Gala

Mikołaj Śmieszek i Michał Gała zmierzyli się w drugiej walce gali FAME MMA 10. Panowie to byli uczestnicy programu "Top Model", dla obu był to debiut w MMA. Śmieszek przeważał w stójce, ale Gała królował w parterze i w efekcie sędziowie bez kłopotu wskazali na jego zwycięstwo.

FAME MMA 10 RELACJA NA ŻYWO: Miejski Drwal rozbił Ambro! Świetny początek gali! [WYNIKI]

Pierwszą rundę lepiej zaczął Śmieszek, który trafił rywala kilkoma ciosami w twarz, a wszystko poprawił solidnymi kopniakami. Gała otrząsnął się w połowie starcia i sprowadził rywala do parteru. Pod koniec zaczął nawet dusić przeciwnika, ale nie starczyło mu czasu.

Druga odsłona była niemal identyczna jak pierwsza. Początek to dobra stójka Śmieszka, ale po kilkunastu sekundach Gała ponownie obalił rywala i tak jak wcześniej rozpoczął duszenie zza pleców. I ponownie zabrakło sekund, by dobić przeciwnika.

Niemal cała trzecią rundę Śmieszek spędził na plecach, ale panowie byli mocno wyczerpani i choć Gała miał optyczną przewagę, to niewiele z tego wynikało. Polało się za to sporo krwi, a o tym kto wygrał, musieli zdecydować sędziowie. Ostatecznie jednogłośnie na punkty zwyciężył Gała!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze