Kasjusz Don Kasjo Życiński

i

Autor: Tomasz Radzik / SE Kasjusz "Don Kasjo" Życiński

Szef FAME MMA szykuje prawdziwą BOMBĘ z DON KASJO [TYLKO U NAS] |Andrzej Kostyra

2021-07-19 18:03

Organizacja FAME MMA cieszy się coraz większą popularnością, przede wszystkim ze względu na nazwiska, jakie pojawią się w karcie walk kolejnych gali organizowanych przez freak fightową federację. Jedną z największych gwiazd FAME MMA jest Kasjusz "Don Kasjo" Życiński, a jego kolejne walki przyciągają rzesze widzów. Jak się okazuje, "Don Kasjo" już niebawem znów pojawi się w oktagonie FAME MMA, a włodarze szykują kolejną bombę z jego udziałem.

Fanom FAME MMA nie trzeba przedstawiać Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego, który od dawna uchodzi za jedną z największych gwiazd freak fightowej federacji. Podczas ostatniej, jubileuszowej gali FAME MMA, Kasjusz Życiński był jedną z gwiazd walki wieczoru, w której zmierzył się z Normanem Parkiem, a pojedynek zakończył się skandalem przez decyzję sędziów, z którymi nie wszyscy się zgadzali, w tym jeden z szefów FAME MMA. Jak się okazuje, już niebawem znów będziemy mogli zobaczyć "Don Kasjo" w oktagonie, a włodarze freak fightowej federacji szykują prawdziwą bombę z udziałem gwiazdora "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy", co zdradził Krzysztof Rozpara w swojej ostatniej rozmowie z Andrzejem Kostyrą. Zobaczcie cały wywiad z szefem FAME MMA, zaglądając do naszego materiału wideo, który znajduje się poniżej! 

Nie przegap: Zapytali Martę Linkiewicz o powiększenie biustu. Jej odpowiedź szokuje, wskazała dokładną datę!

FAME MMA szykuje kolejną bombę z Don Kasjo

Kasjusz Życiński ma za sobą już pięć walk w federacji FAME MMA, gdzie mierzył się m.in. z Adrianem Polakiem, Marcinem Najmanem, czy właśnie Normanem Parkiem podczas FAME MMA 10. Kolejna walka "Don Kasjo" na odbyć się z kolei już za kilka tygodni. - Nie jestem gotowy, żeby oficjalnie i z całą pewnością takie informacje podawać, natomiast tak, Kasjusza zobaczymy jeszcze w tym roku, a nad przeciwnikiem pracujemy - wyznał Krzysztof Rozpara. - Dokładamy wszelkich starań, żeby ta bomba była jak największa i oczywiście chcielibyśmy, znowu nasz rekord pobić i zobaczymy, czy to się uda - dodał jeden z włodarzy federacji. 

Akop Szostak zabrał głos po klęsce z Kołeckim na KSW! Wiemy, co dalej z jego karierą

Zobacz także jaką metamorfozę przeszedł Don Kasjo

Szef FAME MMA szykuje BOMBĘ z DON KASJO l Andrzej Kostyra
Sonda
Fame MMA 11 - czy chciałbyś(chciałabyś) zobaczyć galę na żywo?
Najnowsze