Kasjusz Don Kasjo Życiński

i

Autor: Tomasz Radzik Kasjusz "Don Kasjo" Życiński

Szykuje się wielki hit na FAME MMA? Kolejny zawodnik chce walki z „Don Kasjo”!

2021-05-06 21:54

FAME MMA przyciąga coraz więcej fanów, a najbliższa, jubileuszowa gala zapowiada się niezwykle interesująco. Nie zabraknie ciekawych zestawień oraz walk mistrzowskich, takich jak m.in. starcie Kamili Wybrańczyk z Martą Linkiewicz. Najwięcej uwagi przyciąga jednak walka wieczoru, w której była gwiazda UFC i KSW, Norman Parke, zmierzy się z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. Okazuje się, że „Don Kasjo” ma sporo wrogów i już teraz kolejny zawodnik związany z FAME MMA chciałby stanąć z nim do walki.

FAME MMA 10, które odbędzie się już 15 maja, z pewnością przejdzie do historii polskiej sceny freak-fightowej. Błyskawicznie rozwijająca się organizacja zaprasza do współpracy coraz ciekawszych zawodników, co zaowocowało naprawdę interesującym zestawieniem. Na najbliższej gali w walce wieczoru zmierzą się ze sobą Norman Parke i „Don Kasjo” a stawką tej walki, oraz podstawowych gaż, jest sztabka złota o wartości 100 tys. złotych! Jednak FAME MMA 10 to nie tylko starcie Parke’a z „Don Kasjo” czy walka o pas mistrzyni MMA pomiędzy Kamilą Wybrańczyk i Martą Linkiewicz. W karcie walk najbliżej gali znajdziemy także starcie pomiędzy Alanem Kwiecińskim i Piotrem Pająkiem w formule MMA, które będzie rewanżem za walkę na FAME MMA 8, gdy górą był Alan Kwieciński. Co ciekawe, już teraz zapowiedział on, że w kolejnej walce chętnie zmierzyłby się także ze wspomnianym wcześniej „Don Kasjo”.

Norman Parke przed FAME MMA 10 | Koloseum

Konflikt z „Warsaw Shore” wyjaśni się na FAME MMA?

W programie „FAME 10 F2F: Alanik vs Pająk” na kanale FAME MMA na YouTubie jeden z włodarzy organizacji, Michał „Boxdel” Baron, porozmawiał z oboma zawodnikami przed ich starciem na nadchodzącej gali. Okazało się, że Alan Kwieciński jest w konflikcie z Kasjuszem Życińskim, a obaj panowie poróżnili się na planie programu „Warsaw Shore”. Kwieciński chętnie wyjaśniłby całą sytuację w oktagonie. Zdradził nawet, że dla „Don Kasjo” może on nawet walczyć w bokserskiej formule.

 - Z chęcią (...) mogę iść w boskie. Kładę wtedy nacisk na boks i tyle – powiedział Alan Kwieciński w rozmowie z „Boxdelem” podczas „Face 2 Face”. Czy „Don Kasjo” będzie zainteresowany taką walką? Wiele zależy od tego, jak ułożą się walki obu zawodników na FAME MMA 10 oraz od planów federacji. Wydaje się jednak, że FAME MMA nie przepuściłoby okazji, aby rywalizację z popularnego programu „Warsaw Shore” przenieść do swojego oktagonu. Gala FAME MMA 10 odbędzie się już 15 maja.

Gwiazdor FAME MMA wyznał co tak naprawdę sądzi o homoseksualistach. Te słowa dają do myślenia

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze