Mariusz Pudzianowski

i

Autor: SE Mariusz Pudzianowski

Ocena Pudziana

Ta opinia o Mariuszu Pudzianowskim nie zostawia cienia złudzeń. Artura Szpilkę czeka trudna przeprawa, mistrz powiedział to wprost

2023-03-22 9:22

Kibice sportów walki w Polsce odliczają już dni do największej gali KSW w tym roku. Na początku czerwca odbędzie się XTB KSW Colosseum II i jednym z zaplanowanych pojedynków będzie starcie Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką. Szanse obu zawodników ocenił były mistrz świata w boksie, Krzysztof Głowacki. Mistrz świata większe szanse na triumf daje starszemu z zawodników.

Po raz drugi w historii KSW zawita na PGE Narodowy. Po kilku latach przerwy włodarze największej federacji MMA w Polsce zdecydowali, że przyszedł czas na kolejne rekord frekwencji. A patrząc na to, kto wystąpi podczas gali XTB KSW Colosseum II, można śmiało zakładać, że publiczność dopisze. Fani zainteresowani będą w dużej mierze pojedynkiem Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką. Walka ta została ogłoszona jako pierwsza i od razu wywołała spore poruszenie.

Pudzianowski pokona Szpilkę? Szczera opinia pięściarskiego mistrza

Zwłaszcza, że przede wszystkim były pięściarz od dłuższego czasu prowokował w mediach społecznościowych "Pudziana" i nie brakowało wpisów i nagrań, które podgrzewały atmosferę. Wydaje się, że większość ekspertów stawia na zwycięstwo Mariusza Pudzianowskiego, który ma zdecydowanie większe doświadczenie w mieszanych sztukach walki. Na byłego strongmana stawia również Krzysztof Głowacki.

- Dla Artura to będzie naprawdę ciężka walka. Pudzian bił się 14 lat w MMA, także jest doświadczonym zawodnikiem. Przede wszystkim ma okopane nogi, jest silny i ma dobry parter. Dla Artura ściąganie go do walki na dole też nie będzie dobrym przykładem, bo trudno będzie go zbić. Będzie to bardzo ciężka przeprawa, ale w stójce Artur może być dużo lepszy i szybszy - powiedział były mistrz świata w rozmowie z portalem "Ring Polska"

Sonda
Kto wygra walkę Pudzianowski - Szpilka?
Artur Szpilka o walce z Mariuszem Pudzianowskim: Będę gotowy na każdą wersję Pudziana! [KOLOSEUM]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze