Taxi Złotówa szczerze o pieniądzach po MMA-VIP 2: Za dobrą kasę ZROBIĘ WSZYSTKO [TYLKO U NAS]

2021-06-20 14:38
Taxi Złotówa szczerze o pieniądzach po MMA-VIP 2
Autor: YouTube/ KoloSEum Taxi Złotówa szczerze o pieniądzach po MMA-VIP 2

Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień po raz kolejny pojawił się w oktagonie MMA-VIP i znów wyszedł z niego zwycięsko. Pogromca Marcina Najmana tym razem zmierzył się w klatce z Dariuszem "Daro Lwem" Kaźmierczukiem i zakończył to starcie już w pierwszej rundzie. Dla Taxi Złotówy była to kolejna walka w przeciągu zaledwie kilku tygodni po tym, jak walczył on na gali Knockout Boxing Night 15, a także charytatywnej gali Collins Charity Fight Night. Jak jednak zaznacza Wrzesień, jest w stanie przyjął każdą ofertę... za dobrą kasę.

Po tym jak Marcin Najman zakończył sportową karierę, 'El Testosteron" spełnia się w roli włodarza freak-fightowej federacji. Fani częstochowskiego pięściarza mogli ostatnio nacieszył oko podczas jego gali MMA-VIP 2, na której nie zabrakło dużych nazwisk. Wśród najbardziej rozchwytywanych zawodników znaleźli się bowiem Krystian Pudzianowski, Ryszard Dąbrowski znany jako Rysiek Szczena z programu "Chłopaki do wzięcia", czy właśnie Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień. Pogromca Marcina Najmana z ostatniej walki "El Testosterona" w karierze miał napięty grafik, a walka z Dariuszem "Daro Lwem" Kaziemierczukiem była jego kolejnym starciem w przeciągu zaledwie kilku tygodni po tym, jak mierzył się na Knockout Boxing Night 15, a także charytatywnej gali Collins Charity Fight Night. Jak się jednak okazuje, za dobre honorarium to nie jest dla niego problem. - Kurde... Ja jestem Złotówa, ja za dobrą kasę zrobię wszystko - wypalił w rozmowie z "Super Expressem" Wrzesień. Zobaczcie całą rozmowę z Taxi Złotówa zaglądając do naszego materiału wideo, który znajduje się poniżej! 

Marcin Najman nagle PRZERYWA WYWIAD po pytaniu o Jacka Murańskiego: A ch** z nim! [TYLKO U NAS]

MMA - VIP wywiad z Taxi Złotówą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE