Tomasz Oświeciński: Kim jest uczestnik Tańca z Gwiazdami?

2020-03-13 16:02 MSo, MC
Tomasz Oświeciński: Kim jest uczestnik Tańca z Gwiazdami?
Autor: ANDRZEJ LANGE / SE Tomasz Oświeciński: Kim jest uczestnik Tańca z Gwiazdami?

Kim jest Tomasz Oświeciński, aktor, były zawodnik KSW i uczestnik Tańca z Gwiazdami 2020? W piątek 13 marca zobaczymy go w kolejnym odcinku Tańca z Gwiazdami! Aktor walczył dwukrotnie dla największej polskiej organizacji MMA, czyli KSW. W debiutanckim starciu pokonał Popka, a potem uległ Erko Junowi! Kim jest Tomasz Oświeciński?

Tomasz Oświeciński ma już za sobą pierwszy występ w tegorocznej edycji Tańca z Gwiazdami. Wspólnie z Janją Lesar zaprezentował walca angielskiego. Co przygotował na drugi odcinek? Tego dowiemy się w piątek 13 marca.

Czy z każdego aktora, polityka, celebryty czy sportowca można zrobić tancerza? Dokonać tego próbują w kolejnych edycjach "Tańca z Gwiazdami". Polsatowskie show rusza z kolejną edycją. W telewizji z logiem słoneczka zaprezentowano 10 sezonów, a ostatnią wygrali Damian Kordas i Janja Lesar. Pojawił się w niej także Akop Szostak, który stoczył siedem pojedynków w MMA. Czy w najnowszej edycji lepiej pójdzie Tomaszowi Oświecińskiemu, aktorowi i byłemu zawodnikowi KSW?

Tomasz Oświeciński - kim jest? Filmy, KSW

Tomasz Oświeciński urodził się 6 stycznia 1973 roku w Białymstoku. To aktor, trener personalny i zawodnik MMA. Ma córkę Maję, która urodziła się w 2009 roku.

"Strachu", bo taki pseudonim nosi, karierę aktorską rozpoczął w 2010 roku. Dużą popularność przyniósł mu serial "M jak miłość". Grał w takich filmach, jak "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć", "Być jak Kazimierz Deyna", "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", "Pitbull. Nowe porządki", "Botoks", "Plagi Breslau", "Kobiety mafii", "Polityka" czy "Swingersi". Występ w programie telewizyjnym nie będzie dla niego niczym nowym. Brał już udział w "Agent - Gwiazdy" i "Top Chef. Gwiazdy od kuchni".

Kim jest Edyta Zając, jedna z rywalek Tomasza Oświecińskiego?

W 2017 roku rozpoczął swoją karierę w sportach walki. W swoim debiucie, na gali KSW 41, wygrał przez techniczny nokaut z Pawłem "Popkiem" Mikołajuwem. Po walce wyzwał Artura Szpilkę. Ten wpadł do klatki i doszło do ogromnej awantury! Kolejny pojedynek Oświeciński stoczył na KSW 44. Nie wspomina go dobrze, ponieważ został znokautowany w pierwszej rundzie przez Erko Juna. To był jego ostatni występ w KSW. Jak tłumaczył współwłaściciel federacji Martin Lewandowski, strony nie doszły do porozumienia w sprawie kolejnego występu "Stracha".

Kim jest uczestnik Tańca z Gwiazdami Sylwester Wilk?

Tomasz Oświeciński - Instagram, Facebook

Tomasz Oświeciński jest aktywny w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie, na którym zamieścił ponad 400 postów, ma 87,6 tysiąca obserwujących (stan na 4.03.2020). Profil na Facebooku polubiło blisko 150 tysięcy użytkowników portalu. 

Najnowsze