Edyta Zając: Kim jest uczestniczka Tańca z Gwiazdami?

2020-03-13 15:21 PO
Edyta Zając-Rzeźniczak
Autor: Instagram Edyta Zając-Rzeźniczak

Kim jest Edyta Zając, znana modelka i uczestniczka Tańca z Gwiazdami 2020? Dziś 13 marca będzie można ją zobaczyć w kolejnym odcinku tego programu! Zając to słynna modelka, która wciąż jest żoną piłkarza Wisły Płock Jakuba Rzeźniczaka! Była finalistką konkursu Miss Polonia 2014, występowała w show TVN-u Agent – Gwiazdy. Sprawdźcie najważniejsze informacje o Edycie Zając.

W pierwszym odcinku nowego sezonu Tańca z Gwiazdami Edyta Zając i jej partner zaprezentowali walca angielskiego. Jak poradzą sobie w kolejnym odcinku, który zostanie wyemitowany w piątek 13 marca?

Taniec z Gwiazdami to jeden z najpopularniejszych programów w telewizji, w tym roku odbędzie się już jedenasta edycja tego emocjonującego show (w Polsacie). W programie udział biorą gwiazdy show-biznesu, sportu i polityki, jak również zawodowi tancerze, który uczą celebrytów tanecznej sztuki. Najpierw show organizował TVN, który wyemitował 13 edycji, później Taniec z Gwiazdami przejął Polsat. W telewizji z logiem słoneczka zaprezentowano 10 edycji, a ostatnią wygrali Damian Kordas i Janja Lesar.

Kim jest Sylwester Wilk, który bierze udział w Tańcu z Gwiazdami?

Edyta Zając - kim jest?

Edyta Zając jest znaną modelką. Urodziła się 4 sierpnia 1987 roku. Karierę w modelingu rozpoczęła w agencji New Age w 2001 roku, potem pozowała do zdjęć dla największych polskich magazynów. Zrobiła również karierę zagraniczną, występowała na pokazach m.in. w Londynie, Mediolanie czy Nowym Jorku. Postawili na nią znani projektanci, na przykład Mary Katrantzu czy Roberto Cavalli. Błysnęła szczególnie, kiedy wystąpiła w reklamie perfum firmy Kenzo. Teraz czas na występ w Tańcu z Gwiazdami, w którym będzie rywalizowała z następującymi parami: Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko, Marcin Bosak i Wiktoria Omyła, Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska, Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa, Ania Karwan i Jan Kliment, Sylwia Lipka i Rafał Maserak, Tomasz Oświeciński i Janja Lesar, Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke, Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz.

Kim jest Tomasz Oświeciński, uczestnik Tańca z Gwiazdami?

Edyta Zając – związek z Jakubem Rzeźniczakiem

Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając są małżeństwem od 2016 roku, ale znali się dużo wcześniej. Niestety, niedługo później pomiędzy nimi zaczęło się psuć. Piłkarz wyjechał do Azerbejdżanu, a modelka występowała w programie „Agent”. Niemal się nie widzieli. Ostatnio na jaw wyszła informacja, że Rzeźniczak ma dziecko z inną kobietą, a Zając złożyła dokumenty rozwodowe. Mimo tych perturbacji Rzeźniczak zamierza wspierać (ciągle jeszcze) żonę w polsatowskim show Taniec z Gwiazdami. - Oczywiście, że będę żonie kibicował. Mam nadzieję, że zajdzie jak najdalej. Pięknie wygląda, ma duży talent i potrafi tańczyć. Przetańczyliśmy wiele nocy. Mam nadzieję, że pójdzie jej doskonale - powiedział "Super Expressowi".

Edyta Zając - Instagram, Facebook, Twitter

Edyta Zając jest bardzo popularną osobą w mediach społecznościowych. Można ją śledzić głównie na Instagramie, gdzie wrzuca przede wszystkim zdjęcia z sesji zdjęciowych, a także seksowne fotografie z wakacji. Na Instagramie obserwuje ją 109 tysięcy fanów (stan na 4.03.2020). Z pewnością w trakcie i po udziale w Tańcu z Gwiazdami jeszcze przybędzie jej fanów.

Wyświetl ten post na Instagramie.
@pninatornai Post udostępniony przez Edyta Zając (@edyta_zajac)
Edyta Zając trenuje przed TzG. Są pierwsze kontuzje!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze