U Popka wybuchła prawdziwa burza. Usłyszał gorzką prawdę o życiu w Polsce

2022-01-14 16:05
Popek
Autor: SE Popek

Choć Popek materiały na Instagrama wrzuca dość często, to rzadko zdarza się, by pod nimi wybuchała światopoglądowa dyskusja. Zazwyczaj jesteśmy świadkami wpisów fanów, zagrzewających idola do jeszcze cięższej pracy. Tym razem jednak pod wideo Popka wybuchła prawdziwa burza. Raper i zawodnik MMA mógł przeczytać prawdę o życiu i pracy w Polsce. To naprawdę nie wygląda kolorowo.

To miał być materiał jak wiele innych na Instagramie Popka. Znany raper i zawodnik MMA, który od jakiegoś czasu zmienił swoje życie diametralnie i zaczął prowadzić się naprawdę zdrowo, chciał zapewne zmobilizować swoich fanów do wytężonego wysiłku i pracy nad sobą. W ostatnim czasie dość często publikuje zdjęcia i klipy z treningów. Tym razem jednak w morzu pozytywnych i motywujących komentarzy od internautów znalazł się jeden, który wywołał prawdziwą burzę. Najpopularniejszym wpisem fana okazał się ten obnażający prawdę o życiu w Polsce i jak trudno jest zwykłym obywatelom znaleźć czas na przyjemności i dodatkowe aktywności w nawale codziennych obowiązków.

Tak wygląda dziewczyna Popka. Kaśka rzadko się pokazuje, a towarzyszy mu od wielu lat [ZDJĘCIA]

Wielka burza na Instagramie Popka o życiu w Polsce

Okazało się bowiem, że istnieje całkiem spora grupa fanów, którzy chcieliby nawet podążyć sportową drogą obraną jakiś czas temu przez Popka. Niestety, rzeczywistość nie pozwala im na realizację celów. Wszystko przez notoryczne zmęczenie i brak czasu po codziennych obowiązkach, pozwalających związać im koniec z końcem. "Ty trenujesz, bo masz czas, zwykli ludzie robią po 12 godzin" - napisał obserwujący konto Popka na portalu społecznościowym. Pod jego wpisem doszło do wymiany zdań z udziałem kolejnych internautów.

Popek mieszka jak prawdziwy lord. Tylko popatrzcie na zdjęcia jego domu, zapierają dech!

Prawda o życiu w Polsce na Instagramie Popka
Autor: Instagram Prawda o życiu w Polsce na Instagramie Popka

Popek wywołał ogromne emocje

Widać wyraźnie, że kolejne wideo z udziałem Popka, choć tym razem zdecydowanie mniej kontrowersyjne, wywołało sporo emocji. "Jak się chce trenować, to praca 12 godzin nie przeszkadza" - odpowiedział na najpopularniejszy komentarz inny fan. Między kibicami wywiązała się dyskusja i okazało się, że na wszystko wpływ ma również wiek. Do wymiany zdań dołączył także bardziej agresywny użytkownik Instagrama. "12 godzin robią nieudacznicy" - ocenił w kontrowersyjny sposób. Po chwili inni stanęli w obronie ciężko pracujących rodaków.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze