Kamila Wybrańczyk, Artur Szpilka

i

Autor: Instagram/kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka

Gorące zdjęcie!

Ukochana Artura Szpilki rozebrała się do naga i pokazała gorące zdjęcie z wanny! Butelka i kieliszek w ręku, zdjęcie wyciekło do internetu!

2022-10-12 10:18

Kamila Wybrańczyk postanowiła pochwalić się wyjątkowo gorącym zdjęciem na swoich mediach społecznościowych. Ukochana Artura Szpilki rozebrała się do naga i weszła do wanny z butelką i kieliszkiem w ręku. Jej odważna fotografia stała się prawdziwym hitem internetu, to trzeba zobaczyć!

Kamila Wybrańczyk postanowiła zszokować swoich fanów na mediach społecznościowych. Ukochana Artura Szpilki, która w przeszłości już niejednokrotnie pokazywała swoje ciało na mediach społecznościowych, postanowiła tym razem rozebrać się i wejść do wanny z kieliszkiem i butelką w ręku. Gorące zdjęcie dostało się do internetu!

Kamila Wybrańczyk lubi pokazywać swoje ciało. Ma się czym chwalić!

Kamila Wybrańczyk jest postacią, która bez wątpienia wzbudza duże emocje ze strony fanów polskiego show-biznesu i świata sportów walki. Gwiazda, która ostatnimi czasy udzielała się w federacjach freak-fight, nigdy nie bała się pokazywać swojego ciała, a na jej mediach społecznościowych możemy znaleźć wiele, naprawdę gorących fotografii. Tym razem jednak, Wybrańczyk poszła o krok dalej i postanowiła zrobić sobie zdjęcie, jak całkowicie naga bierze kąpiel w wannie, a w ręce trzyma butelkę i kieliszek. Zdjęcie bardzo szybko stało się hitem internetu.

Wybrańczyk pokazuje gorące zdjęcie. Fani zachwyceni

Zdjęcie, na którym Kamila Wybrańczyk prezentuje swoje wdzięki, w bardzo szybkim tempie zostało polubione przez ponad 8 tysięcy użytkowników portalu społecznościowego Instagram, a sami fani nie mogą się napatrzyć na urodę ukochanej Artura Szpilki.

Sonda
Czy podoba Ci się Kamila Wybrańczyk?
Najnowsze