Tak dobrze jeszcze nie było

Walka Pudzianowski – Khalidov pobiła rekord oglądalności! Hitowy wynik XTB KSW 77, mamy komentarz

2022-12-20 15:59

Starcie Pudzianowski – Khalidov było zamknięciem pewnej ery w świecie polskich walk w MMA. Na gali XTB KSW 77 emocje sięgały zenitu. Pojedynek dwóch ikon organizacji zgromadził przed telewizorami rekordową liczbę widzów. - To było najchętniej oglądane wydarzenie sportowe w historii Viaplay w Polsce – komentuje Paweł Wilkowicz.

Organizacja KSW ma za sobą bardzo ciekawy rok. Pierwszy raz w historii zorganizowała 12 wydarzeń w 12 miesięcy! To efekt porozumienia z platformą streamingową Viaplay, gdzie obecnie można oglądać wydarzenia najlepszej polskiej organizacji MMA. XTB KSW 77 przyciągnęło przed monitory i telewizory rekordową liczbę fanów. Tylu kibiców na Viaplay organizacja KSW jeszcze nie zgromadziła.

KSW 77 pobiło rekord oglądalności. Hitowa walka Pudzianowski – Khalidov

Paweł Wilkowicz, czyli szef redakcji sportowej Viaplay poinformował, że tak dobrego wyniku oglądalności jeszcze nie było. Zdecydowanie pobito wyniki, które miały miejsce przy gali z grudnia 2021 roku, czyli KSW 65.

- Gala KSW 77 była najchętniej oglądanym wydarzeniem sportowym w historii serwisu Viaplay w Polsce. Zdecydowanie pobiliśmy wyniki, jakie udało nam się osiągnąć przy dotychczas rekordowej walce Khalidova z Soldiciem podczas gali KSW 65 – komentuje Paweł Wilkowicz, szef redakcji sportowej Viaplay.

Łukasz "Juras" Jurkowski pocieszył Mariusza Pudzianowskiego. Uderzył w "kibiców" po walce z Mamedem Khalidovem

 Konkretnych liczb nie ujawniono. Wiemy natomiast, że było to najchętniej oglądane wydarzenie sportowe w historii Viaplay w Polsce.

- Nie ujawniamy szczegółowych danych dotyczących liczby widzów naszych wydarzeń sportowych na żadnym z lokalnych rynków, na których dostępna jest platforma Viaplay, w tym także w Polsce. Możemy jednak potwierdzić, że było to najchętniej oglądane wydarzenie sportowe w historii Viaplay w Polsce – dodaje.

W Mariuszu Pudzianowskim coś pękło. Zaskakująca teza po klęsce z Khalidovem, Szpilka nie ma wątpliwości

Artur Szpilka komentuje walkę Pudzianowski - Khalidov | Andrzej Kostyra

KSW 77: Pudzianowski – Khalidov. Wynik walki

Walka Mariusz Pudzianowski – Mamed Khalidov zakończyła się w pierwszej rundzie. Khalidov obalił „Pudziana” i zaczął go obijać w parterze. Były mistrz świata strongman zdecydował się odklepać ciosy czeczeńskiego wojownika. Pojedynek zakończył się po niespełna dwóch minutach.

Sonda
Kto byłby górą w walce Pudzianowski - Szpilka?
Najnowsze