PGE Narodowy

i

Autor: SHUTTERSTOCK PGE Narodowy

Wielka gala MMA na Stadionie Narodowym? Zaskakujące plotki! Nie chodzi ani o FAME MMA, ani KSW

2022-06-07 22:22

Czy sporty walki wrócą na płytę Stadionu Narodowego? To możliwe - i to być może nawet w tym roku! Nie chodzi jednak ani o KSW, ani o FAME MMA, które także planowało swoje wydarzenie na tym obiekcie na początku czerwca. Kolejne gwiazdy organizacji UFC mówią między wierszami, że to właśnie największa federacja świata może wrócić nad Wisłę.

UFC to zdecydowanie największa organizacja MMA na świecie. Jej gale przyciągają na obiekty komplety publiczności na wszystkich kontynentach. Coraz lepiej postrzegani są także nasi zawodnicy. Mistrzowskie pasy posiadali Joanna Jędrzejczyk i Jan Błachowicz. Wysoko w rankingach są również Mateusz Gamrot czy Marcin Tybura. Liczne grono naszych zawodników stale się powiększa. O miejsce w UFC w Dana White Contender Series walczyć będą kolejni Polacy. Mocna pozycja naszych zawodników w tej organizacji może sprawić, że UFC niedługo wróci do Polski.

Gala UFC w Polsce? Zaskakujące plotki!

Joanna Jędrzejczyk w rozmowie z portalem InTheCage.pl zdradziła, że UFC ma mieć zaplanowany termin na galę w Polsce. - Ja wiem, że jest data zabukowana w Polsce i wiem to od pół roku. Dla mnie to jest dziwne, bo już powinno się coś dziać. Oczywiście, UFC mi nie chce powiedzieć, ale ja wiem to ze swoich kontaktów - powiedziała.

NIE PRZEGAP! Zaskakujący rywal Normana Parke'a w PRIME! Fenomenalne zestawienie. Kibice mocno zaskoczeni

Plotki o Stadionie Narodowym podgrzewał Mateusz Gamrot. - Na pewno UFC miałoby predyspozycje, żeby zapełnić PGE Stadion Narodowy - powiedział były podwójny mistrz KSW. Także Łukasz Zaborowski, trener i mąż Karoliny Kowalkiewicz, mówił o największym obiekcie w Warszawie. - Z tego co słyszałem, to ta gala się odbędzie. Aktualnie w grze są dwie lokalizacje. Myślę, że jeśli Joanna Jędrzejczyk wygra walkę z Zhang i będzie walczyła o pas, to Stadion Narodowy jest do wzięcia - cytował go PolsatSport.pl.

Zobacz także: Przemysław Saleta w ogniu pytań! Szczerze o pieniądzach, stanie zdrowia, walkach Pudziana i Najmanie [TYLKO U NAS]

Jan Błachowicz wrócił do Polski po wygranej z Rakiciem. Leci do Singapuru rozmawiać o walce o pas

Jędrzejczyk - Zhang: Kiedy walka?

Gala UFC 275 odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę 11/12 czerwca. W walce wieczoru gali w Singapurze zmierzą się Glover Teixeira i Jiri Prochazka. Stawką będzie pas UFC w kategorii półciężkiej. Trzecim najważniejszym pojedynkiem będzie starcie Jędrzejczyk - Zhang. Może to być eliminator do pojedynku o pas kategorii słomkowej. Początek starcia ok. godziny 4:40.

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze