Sławomir Peszko, Lexy

i

Autor: CLOUT MMA/ materiały prasowe Sławomir Peszko, Lexy

wykorzystał kontakty

Wielka zapowiedź Sławomira Peszko przed galą CLOUT MMA 1! Wykorzystał swoje kontakty, tego jeszcze nie było

2023-07-29 10:55

Wejście Sławomira Peszki do federacji CLOUT MMA już od razu mogło zwiastować, że były reprezentant Polski będzie chciał wykorzystać swoje kontakty piłkarskie, co niejako potwierdziło się przy zakontraktowaniu Tomasza Hajto. Okazuje się jednak, że to nie koniec. Ambasador federacji CLOUT MMA podczas swojej wizyty w programie "Foot Truck" wyznał, że złożył ofertę walki ponad dziesięciu piłkarzom.

W ostatnim czasie w świecie freak-fightów dzieje się bardzo dużo. Federacja FAME MMA odpaliła prawdziwą bombę i ogłosiła, że ich nowym zawodnikiem został Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, do którego od razu kilka słów skierował Marcin Najman, a w walce wieczoru gali CLOUT MMA 1 dojdzie do pojedynku Tomasza Hajty ze Zbigniewem Bartmanem. Ściągnięcie do nowej federacji byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej to przede wszystkim zasługa Sławomira Peszki, który ma w tej dyscyplinie ogromne kontakty. Okazuje się, że już zaczął je wykorzystywać. 

Sławomir Peszko już uruchomił swoje kontakty! Ważne słowa tuż przed galą CLOUT MMA 1

Okazuje się bowiem, że Tomasz Hajto to nie jedyny, a na pewno nie ostatni piłkarz, który będzie miał okazję sprawdzić się w sportach walki i klatce freak-fightowej organizacji. Goszcząc w programie "Foot Truck" Sławomir Peszko wyznał bowiem, że już ponad dziesięciu piłkarzy usłyszało od niego propozycję stoczenia walki w klatce. Zdecydowana większość z tego grona jest na tak. 

Wielka zapowiedź Sławomira Peszko przed galą CLOUT MMA 1! Wykorzystał swoje kontakty, tego jeszcze nie było

- Nie chcę rzucać nazwiskami, ale zaprosiłem ponad dziesięciu piłkarzy do walki w CLOUT MMA i w tym gronie ośmiu jest zainteresowanych mocno - wyznał ambasador federacji CLOUT MMA ujawniając niejako, że w niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się kolejnych piłkarzy, którzy zwiążą się z organizacją.

Sonda
Czy CLOUT MMA podbije scenę freak-fightów w Polsce?
Najnowsze