Boxdel, Szalony Reporter

i

Autor: Instagram Boxdel, Szalony Reporter

Mocna spina

Wielkie dymy przed FAME MMA 19! Szalony Reporter uderza w federację. Boxdel odpalił się i nie zostawił suchej nitki

2023-09-02 17:01

Sobotni FAME MMA 19 zapowiada się na naprawdę ciekawe wydarzenie i kibice, którzy zdecydowali się zakupić wejściówki na galę nie powinni narzekać na poziom emocji. W Tauron Arenie w Krakowie chciał pojawić się również Tomasz Matysiak znany lepiej jako "Szalony Reporter", ale okazuje się, że nie będzie miał wstępu na galę. Tuż przed wydarzeniem rozpętała się duża burza w mediach społecznościowych z udziałem Matysiaka i Boxdela.

Wieczór dla fanów freak-fightów powinien być nie lada emocjonujący. Zwłaszcza walka wieczoru na FAME MMA 19 zapowiada się na prawdziwie ekscytującą, bo atmosfera między Amadeuszem Ferrarim, a Arkadiuszem Tańculą jest niebywale napięta. Gala będzie miała miejsce w Tauron Arenie w Krakowie i na trybunach można spodziewać się dużej liczby fanów. Wśród nich chciał być "Szalony Reporter".

QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów bez twarzy? FAME MMA, HIGH League, PRIME, CLOUT

Pytanie 1 z 15
Kim jest ten zawodnik?
QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów? FAME MMA, HIGH League, PRIME, CLOUT

Boxdel spiął się z Szalonym Reporterem. Publiczna wymiana zdań

Okazuje się jednak, że Matysiak nie ma wstępu na FAME MMA. - Osoby, których ochrona ma nie wpuszczać na galę Fame. Obok moje kupione za ponad 2 tysiące bilety. Nie skorzystałem z darmowego zaproszenia na sektory od dwóch zawodników, ani wejścia jako gość influ. Zapłaciłem. Drogi FAME MMA, można by poinformować, zanim ktoś wyda pieniądze - napisał "Szalony Reporter" na Twitterze.

Boxdel już dłużej tego nie ukrywał i w końcu pokazał się bez koszulki. Tak naprawdę wygląda teraz jego ciało. Gigantyczna metamorfoza

Odpowiedź Boxdela była natychmiastowa. - Znowu manipulujesz Tomek. Gadałem z Rafałem i napisał Ci dlaczego nie jesteś mile widziany oraz zapewnił, że zwrócimy Ci kasę. Nawet odpowiedziałeś na te wiadomość, a później wrzucasz twitta i kręcisz aferę, bo nie możesz wbić mimo że wydarzenie jest oddalone od Ciebie kilkanaście minut i nie daje Ci to spokoju Tomek… - odpowiedział Boxdel załączając skrin wiadomości, w której jest wyjaśnienie, dlaczego Szalony Reporter nie jest mile widziany na FAME MMA i była mowa m.in. o insynuacjach pod adresem federacji.

Najnowsze