Michał Boxdel Baron, Paweł Jóźwiak przed FAME 17

i

Autor: YouTube/ FAME MMA screen Michał "Boxdel" Baron, Paweł Jóźwiak przed FAME 17

Vlog Andrzeja Kostyry

Wkurzony Paweł Jóźwiak o BOXDEL-u: Urwę mu głowę! Szykuj się na rąbankę

2023-02-02 14:10

To będzie hitowe starcie na gali FAME MMA 17. Współpracujący z organizacją PRIME Show MMA Paweł Jóźwiak (49 l.) zmierzy się z szefem FAME Michałem “BOXDEL-em” Baronem (28 l.). - Wychodzę tam urwać mu głowę - zapowiada w rozmowie z Andrzejem Kostyrą prezes FEN.

Obaj wejdą wyjaśnić konflikt z pełną nienawiścią. “BOXDEL” podczas konferencji prasowej trzykrotnie uderzył swojego rywala - dwa razy w brzuch i raz w głowę. Jóźwiak odgryzał się słownie. - Nazwałem go tłustą świnią, ale żałuję tego. Poniosło mnie. Byłem odpalony i poniosła mnie fantazja - mówił Jóźwiak, który zapowiada ringową wojnę. - Szykuj się na rąbankę. Wychodzę tam na śmierć czy życie - dodał.

Mateusz Borek poszedł na konferencję FAME MMA 17. Ocena zadym nie pozostawia żadnych złudzeń

Prezes organizacji FEN przyznał, że ma zapewniony rewanż, do którego ma dojść w klatce jego organizacji. Kto będzie próbował zmazać plamę ze swojego rekordu?

Kiedy gala FAME MMA 17? Kto walczy?

Gala FAME MMA 17 odbędzie się w piątek 3 lutego. Początek gali zaplanowany około godziny 20:00. Wydarzenie odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie. W walce wieczoru Amadeusz Ferrari zmierzy się z Kamilem Łaszczykiem.

Wcześniej w klatce wystąpią Paweł Jóźwiak z BOXDEL-em, Piotr Szeliga z Marcinem "Polish Zombie" Wrzoskiem, Sebastian Fabijański z raperem "Wac Toja".

Artur Szpilka zajada się tym specjałem. Tę dietę wskazał jako niezwykle ważną, przypomina o niej wszystkim mężczyznom

Sonda
Kto wygra walkę Boxdel - Paweł Jóźwiak?

QUIZ: Ile wiesz o FAME MMA? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 14
Zacznijmy od czegoś łatwego. W walce wieczoru FAME MMA 1 zawalczył Michał "BOXDEL" Baron. Kto był jego rywalem?
Najnowsze